Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A baratnom normalis? :ooo

A baratnom normalis? :ooo

Figyelt kérdés

Olyan szinten csalodtam benne....

Elment egy nyari taborba es lefekudt az egyik felugyelovel.

Eddig szuz volt,mindig a nagyore vart mostmeg oda adja magat annak a...

Mikor haza jon talalkozni akar de en nem vagyok benne biztos,hogy akarok...

Ti mit tennetek?

A hapsit nem rughatjak ki?

16 evesek vagyunk



2013. jún. 26. 08:13
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
50%
Talán, hogy elvesztette a szüzességét, amúgy ha ilyen jó barátnōk vagytok, mért nem vígasztalod, szūksége lenne rád, te meg cserben hagynád, mint a legjobb barátnōje?
2013. jún. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

Van egy 2 eves kapcsolatom...miertnkene feltekenynek lennem!?

A masik meg meg nem tudom mi tortent ha bantottak tuti, hogy melle allok ha o is akarta akkor bem tudom mi lesz.

2013. jún. 26. 11:06
 23/33 Nirata ***** válasza:
54%

Azt hittem, hogy srác vagy (bocsi)

Hát... Ez esetben sürgősen beszélned kéne vele, és ki faggatni, hogy pontosan mi történt

2013. jún. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
69%

Te nem vagy az anyja, ráadásul ebben korban képtelen vagy eldönteni, hogy mi a helyes, ez nem kritika, minden ember ilyen volt.

Neked támogatnod, vígasztalnod kell, majd a szülei lehet, hogy megbüntetik, de így is össze lehet omolva, állj mellé, légy a társa.

2013. jún. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Szerintem meghoztam mar jopar dontest,ne a koe alapjan itelj.
2013. jún. 26. 11:27
 26/33 anonim ***** válasza:
69%
Az is lehet, hogy bedrogozták, ezesetben menj, találkozz vele! Beszéljétek meg a dolgot, ha nem magától akarta, akkor vesd fel neki a feljelentés lehetőségét testi erőszak miatt. Ha meg bele akart menni, de megbánta, akkor nins mit tenni, támogasd hogy felépüljön! De szerintem egy botlás miatt nem érdemes megszakítani egy régi barátságot (főleg ha megbánta)
2013. jún. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 Nirata ***** válasza:
54%
Én úgy vagyok vele, hogy ha a barátnőm ilyet csinálna, tuti kiakadna, de felkeresném ,és akkor is támogatnám, ha hülye, mert szeretem,és meg kell bocsájtani, ha meglehet
2013. jún. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
68%
Én nem értem, mi a problémád. Ha ő is akarta, fogadd el, hogy így történt, nem a te életed, ő nem lesz ettől r*banc. Miért ne találkoznál vele? Semmi rosszat nem tett, se ellened, se más ellen... talán önmagának, de ebben az esetben meg egy barátnőnek támogatni kéne!!
2013. jún. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:
78%
nem jártok ugye?
2013. jún. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
75%

Ha furcsán viselkedett az eset után valószínűleg baj van.Elvileg a legjobb barátnőd évek óta,mintha tesók lennétek.Mégis megfordult a fejedben hogy csak úgy magára hagyod?Vagy egy buta döntés miatt?

Fura barátság...

Én sok mindent megbocsátottam már a legjobb barátnőmnek és áldoztam is már érte.Egy barát nem hagyhatja cserben azt akit a másik felének tekint.

2013. jún. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!