Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A baratnom normalis? :ooo

A baratnom normalis? :ooo

Figyelt kérdés

Olyan szinten csalodtam benne....

Elment egy nyari taborba es lefekudt az egyik felugyelovel.

Eddig szuz volt,mindig a nagyore vart mostmeg oda adja magat annak a...

Mikor haza jon talalkozni akar de en nem vagyok benne biztos,hogy akarok...

Ti mit tennetek?

A hapsit nem rughatjak ki?

16 evesek vagyunk



2013. jún. 26. 08:13
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
37%
Elég szánalmas csitri a barátnőd,és találkoznék vele d ejól megmondanám a véleményemet neki.
2013. jún. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem ő csak barát, és nem jártok.

Nincs jogod elítélni, csak mert hozott egy nem szimpatikus döntést.

Az, hogy mit mond és mit tesz két dolog.

Lefeküdt a felügyelővel? LE. Ha nem volt magánál (részeg volt, vagy betépett), az az ő baja. Ha ilyen állapotban volt és NEM akarta, az erőszak, akkor van miről beszélni. Ha viszont akarta, csak utólag megbánta, az már az ő dolga. Akkor kellett volna gondolkozni. Utólag mindig okosabb az ember, de ilyenkor egy dolgot tehet. Ha olyan jóban vagytok akkor beszélje meg veled, vagy magában rendezze le a dolgot és lépjen túl rajta. Nem szűz. Ennyi túl van rajta és élete végéig erre a felügyelőre fog emlékezni mint elsőre. Ha ezzel baja van, akkor előbb kellett volna gondolkoznia, vagy felhívnia téged, nem utólag.

De ha nem volt magánál, és utólag is úgy érzi, hogy ő ezt egy percig sem akarta akkor ott nemi erőszak esete áll fent! De ezzel óvatosan, mert ha csak megbánta, hogy hülyeséget csinált, mert nem volt józan akkor nem kéne tönkretenni valaki életét! Beszélj vele és ennyi.

2013. júl. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
Baj csak azzal van, hogy vannak olyan drogok, amik elveszik az ember akaratát. Beleteszik az italba, és mindenbe belemegy akinek beadták. Utólag meg csodálkozik, hogy ez meg miért is csináltam? Nem szabad italt elfogadni idegentől, vagy olyan embertől, akiben nem lehet begbízni!
2013. aug. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!