Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megtegyem vagy ne?

Megtegyem vagy ne?

Figyelt kérdés
A barátommal már 8 hónapja vagyunk együtt. Már történtek közöttünk dolgok, de még nem szexeltünk. Mind a ketten szüzek vagyunk. Anyukám sajnos nagyon régimódi és nem engedi, hogy együtt aludjunk, mi pedig már nagyon szeretnénk. Azt találtuk ki, hogy még várunk egy kicsit, de ha anyukám továbbra is makacskodik kénytelenek leszünk lépni. Azt hazudnám anyukámnak hogy az egyik barátnőmnél alszok. Szerintetek megtegyem? Hazudjak neki?

2013. jún. 27. 12:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kéne tudnunk pl. az életkorod,nem mellékesen......
2013. jún. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Bocsi lemaradt. 17 vagyok.
2013. jún. 27. 12:44
 3/13 anonim ***** válasza:
17 évesen már nem olyan korai elkezdeni a szexuális életet,de valahogy védekezni is kéne.De azért hazudni azt nem kéne.És mi van ha nem alszol a barátodnál,csak egy délután kettesben vagytok egy órára az nem lenne elég?Vagy te ilyen romantikus gyertyafényes szűzesség-elvesztésben gondolkozol?
2013. jún. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy nem korai. Hazudni pedig nem is akarok, de nagyon szeretem a barátomat. Elég romantikus típus ezért nem akarja hogy csak egy délután legyen.
2013. jún. 27. 12:51
 5/13 anonim ***** válasza:
Ne tedd meg, mert ha akarnád, akkor nem írtad volna ki ezt a kérdést!
2013. jún. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Van benne valami, csak az a baj hogy nagyon meg akarom tenni.
2013. jún. 27. 13:27
 7/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha kiírtad ezt a kérdést, akkor bizonytalan vagy. Na már most, amíg a bizonytalanság legkisebb szikrája is van benned, addig ne tedd meg!
2013. jún. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a tanácsot!
2013. jún. 27. 13:30
 9/13 anonim ***** válasza:
hát ha nem lehet megbeszélni akkor tedd meg
2013. jún. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
29%
Ahhoz hogy valakivel lefekudjon az ember nem kell ott aludni.lehet delutan reggel at ugrasz a csavohoz ajto bezarva es adj neki.... mindek oda h este legyen foleg ha a szulok szigoruak!ha tovabb makacskodna edesanyad akk meg mondhatod neki a sex hez nem kell ott aludni sehol !!!! jooo mielott valaki letamadna okeee elso alkalomrol van szo meg stb te attol is el lehet veszteni delutan nem irja azt sehol h este kell :D udv 25 f
2013. júl. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!