Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 éves vagyok, és szűz. A...

15 éves vagyok, és szűz. A barátom 16, lassan fél éve, hogy együtt vagyunk, mindketten szeretnénk már a kapcsolatunkat "magasabb szintre emelni" szerintetek gáz ennyi idősen elveszteni?

Figyelt kérdés
Nagyon vágyok már rá, a srácot is imádom mindennél jobban, és tudom, hogy ő is így van vele. De nem fognak lenézni mások, hogy én 15évesen lefekszek vele?
2013. ápr. 15. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
De. Én azt mondom egy 16-ig várj, legalább meglátod a srác mennyire gondolja komolyan.
2013. ápr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz. És ne foglalkozz azzal, mit mondanak. A társadalom szemében akkor lennél király csaj, ha 22 évesen is szűz lennél, mert a szűz lány = jó lány. Legalábbis szerintük. Ha fél éve együtt vagytok, kívánod a barátodat, szereted is, nem értem, miért ne feküdhetnél le vele. mondom: szard le mások véleményét, és azt csináld, amit te akarsz.
2013. ápr. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Az a helyes, hogy így gondolkodtok és eddig nem ugrottatok még bele semmi meggondolatlanságba, ami valószínű a jó neveltetésnek köszönhető. Sajnos erre a korosztályra többnyire már az a jellemző, hogy sarkítva, de már lassan kezdenek kiégni, annyit szexeltek. Tisztelet a kivételnek, tehát nektek is, szeressétek egymást, és ha mindketten úgy érzitek, hogy megérett a kapcsolatotok rá, akkor egészségetekre :) :) :)
2013. ápr. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

lassan már fél éve együtt vagytok, szerintem elég komolyan gondolja veled:)

én is 15évesen vesztettem el egyáltalán nem tarom gáznak

mondjuk én elkövettem azt a hibát hogy nem a megfelelő személlyel vessztettem el

2013. ápr. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

egyátalán nem gáz!

Csak nagyon nagyon figyelj oda,hogy óvszert vegyetek,stb stb,szóval FELELŐSSÉG!

15 éves létedre meglepően helyesen,és normálisan fogalmazol,ne aggódj,nem kell tudnia senkinek hogy lefeküdtetek ! :)

Sok sikert,és figyeljetek oda,hogy védekezzetek,de mégis nagyon jó legyen ! :)

2013. ápr. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig még ne feküdjetek le,fél év igen rövid idő 15 évesen,sőt 16 évesen is kevés lenne a szexhez.Ne akarjatok felnőttet játszani,maradjatok a normális tini kapcsolatok szintén még.15 évesen tiniszerelemben elveszíteni meggondolatlanság,és felelőtlenség.Bárki bármit mond kiírtad ezt a kérdést,15 éves gyerek vagy szerintem bőven elég érv arra hogy még várjatok 1-1,5 évet nem csak szexelni lehet egy kapcsolatban,csak manapság a tinik ezt elfelejtik,aztán majd sírnak.
2013. ápr. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hát én meg azt javaslom, hogy -ha tudtok;)- várjatok még 1-2 hónapot... és ha még mindig aktuáis, akkor tényleg oki ;) Dee. ÓVATOSAN! Másokat meg le kell sz@rni , kit érdekelnek, nehogymár a nemi életedbe is beleszóljanak, ez valai vicc? :D
2013. ápr. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat:)
2013. ápr. 19. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!