Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha a nőknek fáj a szüzesség...

Ha a nőknek fáj a szüzesség elvesztése, akkor miért nem intézik el saját maguknak?

Figyelt kérdés
Gondolom ha maguknak csinálják, akkor tudják kontrollálni, hogy milyen erősen csinálják, mennyire nyúljanak be, míg egy férfi annyira nem tud figyelni rá, mert nem neki fáj, ha fáj.

2013. júl. 4. 08:33
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ha én nő lennék, tuti leinnám magamat, aztán megcsinálnám magamnak. utána már nem lehet gond szex közben és nem fogom összevérezni a partneremet sem első alkalommal.
2013. júl. 4. 08:34
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Pont hogy sokkal rosszabb lenne...Gondolj bele, ha véletlenül beleszalad a késbe a kezed, azonnal elkapod, mert ösztönös reakció ez a fájdalomra. Ha más vágja le gyorsan az ujjad, nincs időd elkapni. Hülye példa tudom, de valahogy így kell ezt elképzelni. Meg ki az, aki így szeretne visszaemlékezni, hogy "jé, ez a műpénisz vette el a szüzességem, de szép volt" :D

A szerelmeddel együtt lenni csak jobb, akinek ezt nehezére esik elképzelni... :D

2013. júl. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Egyreszt nem mindenkinek faj. Masreszt van csomo no akinek olyan vekony a szuzhartyaja h maszturbalas kozben elszakadt mar.

De amugy igazad van (ezt nokent mondom :D). Sokksl egyszerubb lenne mindket fel szamara, a nonek nem kell aggodni, hogy fajni fog e, a ferfinak meg annyira nem kell ovatosnak lenni. Nekem az se fajt mikor elvesztettem, es elotte se fajt semmi ilyesmi, igy rn nem gondoltam erre a lehetosegre. De akik gondoltak ra, azok gondolom azert nem csinaljal igy mert sokkal meghittebb (es szerintem is) az hofy ha az ember szuzhartyajat is az lyukasztja at akivel szeretkezni fog.

2013. júl. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
A partner összevérezése meg egyrészt túlzás, mert nem liternyi vér folyik ki belőlünk ilyenkor, másrészt akit ez zavar, az ne szexeljen inkább -.-
2013. júl. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, neked volt már barátnőd?
2013. júl. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Volt három, de egyik sem volt szűz hálistennek.
2013. júl. 4. 08:58
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Na, a biztonság kedvéért ezen nézeted minden lánnyal közöld, akivel randizol, és akkor garantáltan nem lesz dolgod egy szűzzel sem, mert lelépnek :D Meg a normálisabb nem szüzek is :D
2013. júl. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus... Hát én nem egy gumif.sszal akarnám elveszíteni... :D Másrészt magamnak tuti nem mertem volna csinálni, barátomnak is megmondtam, hogy ha fáj, hát fáj, nem baj, akkor is nyomja be, túl kell lenni rajta, ha percenként leállítom, csak tovább fáj. Nem fájt, csak a legeleje picikét. Nem véreztem. Azóta is az első "löket" kicsikét fáj, utána nem. Ez nem úgy működik, hogy szűz = visít a fájdalomtól, de amint elveszti, már jó :D

Meg ez azért érzelmi dolog sok lánynál. Nekem pl. jó volt hogy azzal a sráccal csinálom először, akivel szeretjük egymást. Nem én magamnak :DD

2013. júl. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy jó nagy tapló lehetsz. A szüzesség nem rendellenesség, vagy betegség, vagy nyűg... Képzelem mennyire odafigyelhetsz a partneredre, ha ekkora gond neked, hogy ha valakivel óvatosabban kell bánni...
2013. júl. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Snooch ***** válasza:
100%

Gratulálok... gondoltál te már életedben magadon kívül valaki másra is? Süt az önző hímsovinizmus a soraidból. Egyetértek azzal, aki azt írta, hogy ezt a nézeted feltétlenül mond el az első randikon, mert így az értelmesebb nem szűz lányok és sikítva menekülnek majd.


30/N

2013. júl. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!