Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Mit szólnának a...

Lányok! Mit szólnának a szüleitek, ha 14-15 évesen nem lennétek szűzek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 4. 23:56
 1/9 anonim ***** válasza:
kiakadnának!!!! nagyon. DE mondjuk sosem tennék ekkora baromságot! 18-19 éves koromig várnék . Tipikus jógyerek vagyok :D
2013. júl. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy díjazták volna a dolgot. Mivel majdnem nagykorú voltam az elsőnél, így nem akadtak ki. Anyukámmal beszéltem meg, már előtte, aki csak annyit kérdezett, szükségem van-e fogamzásgátlóra. És hát persze már kicsi tiniként felvilágosított.Talán ennek is köszönhető, hogy nem 14 évesen kezdtem bele, soha nem is aggódtak ezért, ismertek. De azért biztosan nem örültek volna, így történik.
2013. júl. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*ha így történik
2013. júl. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt mondták mikor elvesztettem hogy nem baj, úgy is megcsinálom ha megakarom, meg nem szólnak bele hogy kivel, mikor, nyugodtan jöhetek fel sráccal, legalább szem előtt vagyok, viszont nagyon ügyeljek a védekezésre, nehogy teherbe essek.
2013. júl. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kiakadtak volna. De mar keso, 16 vagyok es meg mindig szuz. :D
2013. júl. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én pasi vagyok de mikor 14 éves kroomban ezt felvetettem anyámnak ezt mondta:

"Fiam... ebben a házban fogyni lehet szaporodni nem..." :D

2013. júl. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Az én szüleim szerencsére lazák ilyen téren, én 15 éves koromban vesztettem el és anyám már előtte pár héttel vett nekem óvszert csak úgy magától, mert látta, hogy kezd komolyabbra fordulni a dolog a barátommal. Az eset után anyámnak másnap reggel elmondtam, nem volt semmi probléma, megbeszéltük, stb.. apámmal is ugyan ez volt a helyzet, de ő egy kicsit csalódott volt, hogy nem újságoltam el neki azonnal, hanem ő kérdezett rá két héttel később.
2013. júl. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
szerintem anyumék tüzes vasat dugtak vna a fenekembe :S én már nagykoru voltam, amikor elvesztettem a szüzességemet, szóval igy nem volt gond, de tuti kitagadtak volna, ha 14 évesen szexeltem volna :S
2013. júl. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem örültek volna egy kicsit, habár talán egyik tesómról se tudják, hogy hány évesen volt az első alkalmunk. Mondjuk én eddig még egy darab lányt nem hoztam haza, így nem lehetnek teljesen nyugodtak...

28F

2014. nov. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!