Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hazudjak arról, hogy szűz vagyok?

Hazudjak arról, hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Ebben az évben kezdem az egyetemet, és hát még szűz vagyok.Azonban anyum szerint ezt senkinek se mondjam el, mert vannak olyan fiők akik képesek eljátszani a 'hőn szerelmet' csak azért hogy megkapjanak. Ez valóban igaz?Igazából én nem szégyellem hogy szűz vagyok, szóval ha valaki megkérdezné én megmondanám.....
2013. júl. 6. 01:07
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
fiúk*
2013. júl. 6. 01:08
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Higgyé édösanyádnak...gyót akar.
2013. júl. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
most ez szarkazmus volt vagy nem?
2013. júl. 6. 01:09
 4/13 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz döntés lenne az egyetemet egy hazugsággal kezdeni..
2013. júl. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Ha valakivel ott bizalmas kapcsolatba kerülsz, neki szerintem nyugodtan elmondhatod. Úgysem szétkürtölni tervezted, nem?
2013. júl. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát figyelj ennek azért több oldala van de ha valaki meg akar d*gni akkor szüzen és nem szüzen is bepróbálkozik. Szerintem nyugodtan mondd meg hogy szűz vagy, de ne add magad oda az első adandó alkalommal várj vele míg jobban belemerültök a kapcsolatba míg már tényleg úgy érzed megbízol benne aztán annyi :)
2013. júl. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
na végre valaki akinek az anyukája értelmes tanácsokat ad! alap dolog, hogy ha csinos lány vagy akkor eljátszák a hősszerelmest amíg a bugyidba nem érnek.
2013. júl. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Lakatos Facebook válasza:
Igaza van, nem kell világgá kürtölni. Csak igazából az a baj, ha csak egy "jó indulatú" barátnődnek mondod csak el ez akkor is ki fog derülni, úgyhogy tényleg óvatosan ezzel az infoval, mert utána nem fogod kajak tudni, hogy tényleg érdekled őket, vagy csak egy ÉRTÉKES trófeát akarnak elnyerni. És igen elég keményen meg tudjuk magunkat játszani a cél érdekében :D
2013. júl. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%
amúgy innen látom, hogy olyan naív vagy mint egy elsőáldozó kislány a papbácsi előtt... miket fogsz te csinálni a gólyatáborban 4 feles után XD
2013. júl. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mindig az őszinteség a legjobb megoldás! Nem is kell szégyellned, hogy szűz vagy!
2013. júl. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!