Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az emberek miért hazudják azt...

Az emberek miért hazudják azt a huszonéves szűz fiúknak, hogy előbb-utóbb biztosan talál majd valakit?

Figyelt kérdés
Pl. ha engem akkoriban pszichiáterhez zavartak volna el, az sokkal többet használt volna, mint az ilyen hazugságok.
2011. máj. 5. 17:19
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ez hazugság? Nem értem a kérdésed.
2011. máj. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Tengernyi olyan srácot ismerek, aki huszonévesen talált rá az első párjára. Nem mindenkinek megy ez tizenévesen.
2011. máj. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
40%
Nincsen lehetetlen csak tehetetlen.
2011. máj. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Én viszont tengernyi olyan srácot ismerek, akiknek erős szociális fóbiájuk van, amivel lehetetlen csajozni.
2011. máj. 5. 17:27
 5/41 anonim válasza:
100%
A kérdésedből is kiderül, hogy el sem hiszed, hogy valaha találhatsz valakit.. előbb ezt a gondolatot kell megváltoztatni, addig marad az önsajnálat..
2011. máj. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Mert könnyen beszélnek. Nekem is mindig azt mondta az első barátnőm 22 évesen, hogy ne bánjam, milyen jó volt így nekem, hogy eddig vártam. Menjen a fenébe, könnyen beszél ő is, 15 éves kora óta nem volt egyedül. Én meg nem vártam semmire, csak lehetőségem nem volt.
2011. máj. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Tehát ha egyszer lesz is valakid, akkor is b@szni fogja a csőröd, hogy miért nem hamarabb lett.
2011. máj. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 szamóca. ***** válasza:
95%
ha valaki 20+ és szűz, annak oka van. ha változtat rajta, talál valakit. ha nem, hát lehet hogy nem. semmi bonyodalom, nem otthon kell ülni és nyafizni, hanem tenni valamit.
2011. máj. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%

na figyelj.


igazad van teljesen. Nincs garancia rá, h talál vkit.

Abszolút semmi.


és igen, azzal is egyetértek, hogy sokkal többet segít a pszichodoki meg 1-2 bogyó, amit felír, mint ilyen hülye tanácsok, h "majd úgyis találsz vkit" meg "mindenki megtalálja a párját" blabla.


viszont sértődést érzek a kérdésedben, csak nem így jártál? (nem szívatásból, én is ilyen vok)

2011. máj. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
És ez az ok, a nőkXD Ha nem lenne a nők 90% b.... akkor nem lenne semmi gond;)
2011. máj. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!