Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hazudjak arról, hogy szűz vagyok?

Hazudjak arról, hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Ebben az évben kezdem az egyetemet, és hát még szűz vagyok.Azonban anyum szerint ezt senkinek se mondjam el, mert vannak olyan fiők akik képesek eljátszani a 'hőn szerelmet' csak azért hogy megkapjanak. Ez valóban igaz?Igazából én nem szégyellem hogy szűz vagyok, szóval ha valaki megkérdezné én megmondanám.....
2013. júl. 6. 01:07
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
:D lehet hogy naív vagyok, de nem adom olyan könnyen magam.Bulikba is szoktak nagyokat nézni ha azt mondom, hogy ne smároljunk...am sajnos nem lesz gólyatáborom, mert Ausztriába megyek és ott nem szokás :/
2013. júl. 6. 14:28
 12/13 anonim ***** válasza:
A 06:48-as vagyok. Minden tiszteletem a Tiéd! :)
2013. júl. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én pasiból vagyok, de sohasem voltam oda a szűzlányokért. Ezt csak azért mondom, hogy lásd, van ilyen is, olyan is. Attól még sokan akarják majd rólad leimádkozni a bugyit, akármit mondasz is.
2013. júl. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!