Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha valaki petting közbe...

Ha valaki petting közbe benedvesedik eléggé, könnyebben becsúszik a pénisz és nem fog annyira fájni?

Figyelt kérdés

szűz lány vagyok 18 éves és érdekelne, hogy igy mégis mennyire fog fájni:/

egyébként a 18-19 cm pénisz átlagos vagy nagy?


2013. júl. 10. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:

én 17 centis vagyok :( 18 éves fiú...

Az még átlagosnak mondható :)

A petting szó abban merül ki tudod mi az elő játék az azért fontos mint h le is írtad h be nedvesedj jobban.. az kell igen úgy nem fáj annyira minél jobban fel vagy izgulva...

Én esetemben a 15 éves kis csajaszimat addig szoktam izgatni míg majd nem el megy ... és akkor teszem be neki :D Tudod "Előbb elő kell melegíteni a sütőt mi előtt beteszed a húst"

2013. júl. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Könnyebben becsúszik. Azért kell pettingelni.

Az már eléggé nagy. Az átlag a 15 cm.

Nem lehet meg mondani, hogy mennyire fog fájni. Én pl nem is éreztem, bár előtte járt már bent más is.

22 L

2013. júl. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A 18-19 szerinted átlagos? Hajajj.
2013. júl. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12-15 kicsi 16-20 átlagos 20+ nagy :D
2013. júl. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

#4


Hurrá vazzeg.

2013. júl. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a 18-19 cm az már nagy. Nekem az első kb. 15-16 cm volt az első alkalom, nem volt olyan rossz, a második kicsit kellemetlem volt, mert elsiettük. A 3. alkalommal pedig kifejezetten jò volt. Csak szép nyugodtan, előjátékkal kell csinálni.

21L

2013. júl. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2013. júl. 10. 14:20
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is már nagyon fel voltam izgatva, mikor először tette be a párom, meg korábban is ujjazott már párszor, így nekem nem volt kellemetlen, nem fájt és nem is véreztem. Lehet, hogy attól, hogy fel vagy izgatva, még fájni fog egy kicsit, vagy vérezni, de szerintem koránt sem annyira, mint ha nem lennél. Sok sikert!

(Számomra a 18-19 az már nagy.)

2013. júl. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
a 18-19 szerintem is nagy. ha jól tudom a hüvely hossza átlagosan kb 15cm. Legalábbis én így értesültem róla :)
2013. júl. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!