Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17,5 éves LÁNY vagyok,3 éve...

17,5 éves LÁNY vagyok,3 éve van párkapcsolatom. Nem feküdtünk még le (alapból szűz vagyok), mostanában tervezzük, hogy megtörténjen ( mindenképp szeretnénk 100%ban felkészülni erre), azonban én tele vagyok gátlásokkal de szeretném már! Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Gátlásaim azért vannak,mert ha megtörténne nagyon félnék elmondani a szüleimnek. És félek,hogy mit szólna hozzá vagy hogyan viszonyulna azok után hozzám és a páromhoz!


Mit gondoltok? Tanácsokat nagyon szívesen elfogadok!

Előre is köszönöm!


Kérlek titeket értelmes válaszokat írjatok,mert nagyon fontos!


2013. júl. 16. 22:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

Mondjuk fiúknak ez könnyebb dolog xD

Hazajöttem mondom faternak: "Ma úgy megb*sztam egy pics*t, hogy csak úgy füstölt mint egy gőzmozdony."

Erre ő: Jól tetted :D

2013. júl. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
amúgy meg hazamész,megmondod a szüleidnek, hogy hé muter fater, leszoptam egy dákót
2013. júl. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Annyi az egész, hogy kimész, leülsz és megmondod anyudnak, hogy egy komoly dologról szeretnél beszélni vele. Megkérdezi miről, megmondod, hogy ekkor meg ekkor együtt voltál a barátoddal és ennyi :)
2013. júl. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Sinead ***** válasza:

alapból szűz.. ez jó :DDD

Ha félsz, ne mondd el nekik. Ők se mondják el, hogy kétnaponta mi az a nagy nyikorgás a szobájukból nem..?

2013. júl. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

1. PETTING, levetkőzöd a gátlásaid, és mire odakerülsz nem fogsz parázni

2. mi a szöszért kell elmondani otthon??? Ehhez semmi közül - jó, ha várandós maradsz igen, de az más...

2013. júl. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Az értelmes kommenteket köszi! :)
2013. júl. 16. 22:54
 17/18 anonim ***** válasza:
Lefeküdtök, megnyugszol, majd 1 hét múlva elmondod anyudnak :))
2013. júl. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
ez aranyos volt! :))
2013. júl. 16. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!