Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tanácsok laptop vásárlásban?...

Tanácsok laptop vásárlásban? Milyet érdemes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most szeretnék laptopot venni és a véleményetekre lennék kíváncsi!!

Az én igényeim: Gyors legyen!nem vagyok nap játék fan,viszont mivel tervezőnek tanulok, jó lenne ha az archicad tervező program zökkenőmentesen menjen rajta és a 3D-ben is megjeleníthetők legyenek a tervek!

Már nézegettem 140 körül laptopokat 500Gb vagy 750 Gb winyóval, akkor 6 GB rammal, valamint Intel kétmagos procik vagy egy i3as procival, viszont a videókártyába tanácstalan vagyok, hogy milyen kell egy ilyen programhoz!

Köszönöm!


2012. máj. 15. 19:48
 1/2 flr. ***** válasza:

Nem azért mondom de az a 3D megjelenés nemvalószínű, hogy működni fog.És ha komoly terhelésnek teszed ki akkor jó lenne alá egy értelmes hűtő is.

Nekem egy 6470M van a notimba és szinte minden elmegy rajta persze kompromisszumokkal.

2012. máj. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

1. válaszadó 3D megjelenítés alatt valószínüleg a tervezőprogramon belüli 3D megjelenítésre utalt (tehát 3D-ben látod , forgathatod stb.a megtervezett dolgokat de sima 2D technológiával)

Egyébként én is ilyen célra keresek laptopot és én is tanácstalan vagyok de nekem játékra is kéne , ha neked erre a célra nem kell akkor szerintem videokártyában annyi a lényeg hogy ne integrált legyen azon felül ebben az árkategóriában már bármelyik megfelel i3 procival

2012. júl. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!