Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bulgáriáról tapasztalatok,...

Bulgáriáról tapasztalatok, tanácsok, óva-intések. Stb Autóval mennénk, szeptemberben. Hová érdemes? (Neszebár stb)

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Autóval max csak Ferihegyig menjetek, ha meg akarjátok kímélni magatokat egy hosszú, fárasztó, kátyus autópályás úttól.
2012. júl. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
az autópálya néha úgy néz ki mint nálunk egy rossz minőségű földút, ez komoly!
2012. júl. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Tapasztalat: Mi autóval tettük meg a valóban hosszú utat. Marosvásárhelyen megálltunk egy nap pihenőre. Azt gondolom érdemes megállni Erdélyben mert gyönyörű és ez plusz egy élmény.Az utak tényleg rosszak, de szerintem az embert a látvány kárpotolja ( legalábbis engem teljes mértékben) . Bukarest után az út kicsit unalmasabban, lassabban telt..de ezt az utat is fel lehet dobni. Arany Homokot választottuk mi ( Varna mellett) A Hotel Elena-ba szálltunk meg. A szállásért fizettünk ezen kivül jóformán semmire se költöttünk ( parkolás, gyerekeknek egy két csecse-becse..mindössze ennyi). Nagyon olcsón kijöttünk az egészből..A tenger fantasztikus volt és maga a hely is. Én azt mondom, egy pillanatig sem bántam meg hogy autóval vágtunk neki!
2013. jan. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!