Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16 éves fiu vagyok és a...

Vaskmiha kérdése:

16 éves fiu vagyok és a szintén 16 éves barátnőmmel mindketten szüzek vagyunk, de sokat beszéltünk a dologról, és úgy döntöttünk kipróbáljuk. Milyen tanácsokat tudnátok adni? Hogyan tehetném boldoggá mert ő az elsődleges szempont számomra.

Figyelt kérdés
már egy éve eggyütt vagyunk.Milyen érzésre lehet számitani ?

2013. júl. 23. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Jó lesz, de nem a falrengető :) Legalábbis az első. Legyetek egymással türelmesek, és szerintem egy fontos szabály, hogy nincs semmi ciki az első szexben :) Nem olyan lesz mint a romantikus filmekben. Figyelj oda a lányra, és csak semmi durvulás.

Ha tényleg készen álltok rá, akkor hajrá, de tényleg gondoljátok át komolyan. És védekezés, védekezés, védekezés. :)

Érezzétek jól egymást.

2013. júl. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

1. legyetek spontának, ne na, akkor most 19-én lefekszünk

2. petting ugye már volt??? Fontos lenne

3. most a lány az első! Izgasd fel, tágítsd, de ha mégis azt mondja, elég, akkor tényleg állj le - max. befejezi kézzel/szájjal.

4. VÉDEKEZZETEK!


Tipp: egy kis pia - nem részegre! - jól jöhet (pl. bor, likőr, sör...)

2013. júl. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

1 éve együtt és semmi sex????



Ez már durvaXDXD Legoztok vagy mi?:D

2013. júl. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

nem figyelj a 3-as válasz adóra nincs azzal semmi baj ha vártok vele

attól csak jobb lesz, ki tudjátok tapasztalni, hogy mit szeret a másik és nem csak szex lesz hanem szeretkezés és a kettő között különbség van

ha az első nem lenne túl jó ne keseredjetek el majd idővel sokkal jobb lesz

saját magamból kiindulva is mondom nekem az első 3 nagyon rossz volt pedig mi is együtt voltunk már egy éve és nagyon szerettem is és még most is szeretem őt

de kellett pár alkalom ahhoz hogy nagyon jó legyen mind kettőnknek

20/L

2013. júl. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

jaj és még annyi hogy ne idegeskedjetek

csak nyugisan akkor nem lesz gond

és ügyeljetek arra hogy ne legyen otthon senki és egy sokáig nem jöjjön haza senki se , nehogy rátok nyissanak :D :S

és védekezzetek már a legelején is !

2013. júl. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
én nemrég vesztettem el (16L vagyok) és nem volt nagy szám, de ettől függetlenül nagyon jól éreztem magam. Néha fájt de a barátom nagyon figyelt rám, mindig kérdezgette hogy mikor jó, és nagyon gyengéd volt. csak azt tudom ajánlani hogy te is hasonlóan cselekedj... legyél nagyon figyelmes, vigyázzatok, védekezzetek és figyeljétek egymást, akkor nem lehet gond. :)
2013. júl. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
az első jó volt, nekem nem fájt.De már nagyon unalmas a szex
2013. júl. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szerintem még ráértek :)

Töltsétek valami hasznosabbal az időt.

Ilyen idős korban általában még nincs igazi szerelmi kapcsolat.

Én is szűz vagyok még, de a legjobb barátom mondta hogy "az első szexre örökre emlékezni fogsz".

Szóval szerintem az elsőt mindenféleképpen egy erős és egészséges kapcsolatban csináld.

A legjobb ha házasság után nyomatjátok. :D

Legjobb arra az első szexre emlékezni ami életed párjával történt. :)

2013. aug. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
47%
Szerintem a lány szüleinek az autója a legmegfelelőbb. De csak akkor amikor a szülei elvisznek titetek valahova és ők is ott vannak, és akkor már nem ketten hanem négyen nyomhatjátok. Szerintem ez a legjobb, de amúgy még amikor a lány nem számít rá. Például a lány barátai előtt meg ilyesmik, de ne a szájába dugjad először hanem vagy a segglyukába vagy a pinalyukába. Jól fog esni mindkettőtöknek de ne legyen olyan sok ordítás mert ha igen akkor szerezzetek hangszigetelt szobát. Remélem tudtam segíteni és ne feledkezzél meg az óvszerről vagy a tablettáról.
2013. aug. 21. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!