Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha elvisznek nőgyógyászhoz,...

Ha elvisznek nőgyógyászhoz, azért, hogy megnézzék, hogy szűz vagyok-e, akkor anyukámat ki küldhetem? Ja és erről készül valami lap? Megkérhetem, hogy hazudjon anyukámnak?

Figyelt kérdés
Amúgy nincs ilyen problémám csak érdekel :)
2013. júl. 25. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nőgyógyász ezt nem tudja megállapítani.
2013. júl. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%

Persze küldd el anyádat magad helyett a nődokihoz.

És igen, adnak egy bizonyítványt is, hogy mennyire vagy szűz.

2013. júl. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
hány éves vagy?
2013. júl. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?:)
2013. júl. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
16 de sosem voltam nőgyógyásznál :) Csak eszembe jutott így hirtelen, hogy ezt meg lehet-e állapítani. Nem kell lehurrogni azért, mert nem értek hozzá. Most honnan tudjam az ilyeneket?
2013. júl. 25. 18:39
 6/10 anonim ***** válasza:
9%
Nem készül lap,de megkérdezik(legalábbis tőlem megkérdezték)hogy szűz vagy-e.15/L
2013. júl. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%

Egy nőgyógyász pont hogy meg tudja állapítani, hogy szűz-e valaki.

Amit nem tud viszont megállapítani, hogy mitől szakadt át a szűzhártya. Mert ugye bizonyos sporttevékenységtől, tampontól, vagy akár segédeszközzel létesített maszturbációtól is átszakadhat.

És anyukádnak nem kötelező bent lenni a vizsgálatnál egyébként. De nem jobb az őszinteség?...:)

2013. júl. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem igazán. Vagyis nem beszélek nekik a dolgaimról :) Bár még szűz vagyok, de tuti nem mondanám el.
2013. júl. 25. 18:54
 9/10 anonim ***** válasza:
orvosi titoktartás kötelez
2013. júl. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem küldenek nőt nőgyógyászhoz, hogy megnézzék, szűz vagy-e vagy nem. A nőgyógyász csak annyit tud megnézni, megvan-e a szűzhártyád, az meg mástól is átszakadhat, nem csak szextől.
2013. júl. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!