Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A kérdéseim azokhoz a férfiakh...

A kérdéseim azokhoz a férfiakhoz szólnak, akik "szeretik" elvenni lányok szüzességét. Miért olyan jó elvenni, mi okoz örömet abban? Nem rossz, hogy még ügyetlenek? Vagy miért izgató egy szűz lánnyal együtt lenni? 19/L (szűz)

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 17:46
 1/10 anonim válasza:
33%
Én speciál közömbös vagyok ezen a téren, de aki szereti az azért szereti, mert ott még nem járt más, esetleg ha tényleg nagyon naiv a lány akkor mást is lehet kitudja. Egyébként 19 évesen hogyhogy száz vagy még? (válasz jöhet privibe)
2010. júl. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mert nem adom oda magam akárkinek,és elég zárkózott típus vagyok
2010. júl. 8. 17:54
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

aki a szuz csajokra utazik, az sztem maniakus. biztosan elvezi h o lehet az elso, a nagy ... (barmi:D) es valszeg ugy hiszik, h erzelmileg a csaj elete vegeig kotodik hozza, birtoklasi mania szexualis uton...

am h 19 evesen szuz vagy, sztem nem gond. neked kell tudnod h kinek es mikor adod magad oda eloszor. de egy lanynak mindenkepp fontosak az erzelmek. a ferfiak tobbsegenek eleg csak a szex. am engem nem igazan hoznak lazba a szuz csajok, vagyis csak azert nem akarom megfektetni h elvegyem a szuzesseget

2010. júl. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
vegyen kutyat? miert, mert a kutyat sem erdekli? -.-
2010. júl. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

mert ha egy lány odaadja azt amit csak 1 embernek tud odaadni és az pont te vagy, akkor az azt jelenti hogy nagyon szeret és teljesen megbízik benned, és ez jó érzés.

a barátnőmnek én vettem el a szüzességét. 3 éve együtt vagyunk.

20/F

2010. júl. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én még sajnos nem voltam szűz lánnyal. Nagyon szeretném ha egyszer össze jönne. Én lennék az aki bevezetheti a szerelem rejtelmeibe. / F
2010. júl. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"mert ha egy lány odaadja azt amit csak 1 embernek tud odaadni és az pont te vagy, akkor az azt jelenti hogy nagyon szeret és teljesen megbízik benned"

Nem biztos. Lehet, hogy csak hiszi, hogy szeret...Velem ez történt. Csak azt hittem, hogy szeretem, aztán jött a Második, és rájöttem mi az a szerelem!! Engem nem köt semmi a szüzességem elvevő fiúhoz.

2010. júl. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a barátnőmet se köti semmi hozzám, attól hogy elvettem a szüzességét nem vagyunk házasok, mégis szeret, és énis szeretem. igaz, nem minden nő érzi ezt belátom, de a legtöbb azért teszi mert szeret.
2010. júl. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Malenkaia válasza:
67%
Mert úgy "tanítod", ahogy akarod...Lehet bunkó válasz, de így gondolják a pasik...:S
2010. júl. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
37%

szerintem meg tök normális ha egy lány minél később veszíti el.. és olyan valakivel akinél sokkal többet érez az átlagnál..aza valójában érezi hogy ennek itt az ideje..

minek sietni?

2014. ápr. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!