Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan tudnám kideríteni,...

Hogyan tudnám kideríteni, hogy helyes pasi vagyok-e?

Figyelt kérdés

Képet nem akarok küldeni, mert egyrészt mindenkiről készültek már jó képek, nem jelentenek semmit - ezeket meg tudom ítélni, hogy jól nézek-e ki rajtuk vagy sem, másrészt nem akarok ismerősökbe belefutni.


A szembe jövő lányok nem mondanám, hogy végignéznének - egyáltalán jelent ez valamit?


Persze, elég lenne, ha jól érzem magam a bőrömben, jó a kisugárzásom, akkor tökmindegy, hogy nézek ki.

Most sem azért írtam ki ezt a kérdést, mert különösebben érdekelne mások véleménye, de azért jó lenne tudni, hogy milyen lányokhoz "kalibrálhatom" be magam.

Az a kevés lány, akivel bizalmasabb viszonyba kerültem mind azt mondta, hogy nagyon helyes pasi vagyok - de ez semmit sem jelent, a szembe jövő csajok nem néznek mélyen a szemembe, nem is fordulnak utánam, szóval nem tudom, kinek higgyek... :)


Hogy lehet ezt kideríteni?


2013. aug. 1. 22:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Teszteld le magad.
2013. aug. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem küldhetsz képet, kritikus vagyok nagyon, ha én azt mondom, hogy jól nézel ki, akkor az úgy is van. Budapest 4.kerületben lakom, te hol?

21L

2013. aug. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De hogyan? Random csajokhoz odamenni és a szemükbe mondva megkérdezni, hogy megadná-e a számát.... Nincs az a _normális_ csaj, aki igent mondana egy ismeretlennek, bármilyen jól is nézzen ki... Na jó, ez kicsit túlzás, de ahhoz nagyon 10/10-es pasinak kell lennie.
2013. aug. 1. 23:10
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyébként úgy tudod kideríteni, hogy elmész szórakozóhelyre és ott még a nagyon jó csajok is próbálkoznak vagy ha nagyobb az egójuk akkor szemeznek, odatáncolják magukat melléd, néznek stb, szóval heccelnek.
2013. aug. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ezt kikérem magamnak, én normális csak vagyok, de ha nagyon tetszene a pasi akkor naná, hogy megadnám neki a számom! Most mi van ebben ? Máskülönben hogyan tudnám megismerni ?Most azért ne adjam meg, mert full idegen?? Nem értem a logikádat.

21L

2013. aug. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem jössz be bocsi :/ olyan 10/5-6. De ez csak az én véleményem :)
2013. aug. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ha hozzám odajönne egy helyes pasi elkérni a számom tuti megadnám;) szerintem nyugodtan odamehetsz elkérni:)
2013. aug. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Küld képet! Öszinte leszek:)
2013. aug. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7es voltam nekem is küldesz?:)
2013. aug. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz, őszinte választ adok. 29N
2013. aug. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!