Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Teljesen el vagyok keseredve,2...

Teljesen el vagyok keseredve,23 éves vagyok és még nem voltam fiúval, ez hátráltat már a fiúkkal való ismerkedésben. Szerintetek legyek őszinte, vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ugyanis, mikor megkérdezik volt-e barátom, nagyon cikinek érzem, hogy nem és azt mondom, igen, majd meghátrálok. Különben is mit szólnának, ha kiderülne, hogy nem mondtam igazat? Biztos hülyének éznének, de akkor is, ha őszinte vagyok. Ilyenkor jön az, hogy miért nem? Na ez is tök ciki...
2013. aug. 3. 14:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy azért nem volt, mert szűzies vagy, és nem jössz össze akárkivel (remélem ez igaz is), mert ez egyáltalán nem ciki, sőt jó. De azért most már ne hátrálj meg, mert néhány év múlva már lehet hogy tényleg ciki lesz. Bár van egy lány ismerősöm, aki most 30, és lehet még most is szűz.
2013. aug. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Én 22 vagyok és ugyanebben a cipőben járok, mint te. Én azt szoktam mondani, hogy már volt. Nem egyszer utasítottak el amiatt, hogy még szűz vagyok, így azt is ugyanúgy le fogom tagadni, mint a barát témát. Azt szoktam mondani, hogy 1 komlyabb volt meg még egy, ami pár hónapos. Ebből lehet sejteni, hogy akkor nem vagyok valami pasizós és békén is hagynak. Miért nem volt eddig párod, ha megkérdezhetem? Mellesleg örülök, hogy nem egyedül járok ebben a cipőben.:D
2013. aug. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Hát köszi. Azért az vicces lenne, ha azt mondanám akárkinek is, hogy szűzies vagyok.:D Igazából az a ciki, mikor megmondom, hogy nem volt még barátom és akkor mindenki csodálkozi, hogy miért nem és kérdezgeti. Mi köze va ehhez másnak? Magánügy szerintem. Ezért mondom inkább azt már, hogy volt barátom, ha megkérdezik. De mi van, ha egyszer kiderül, hogy mégsem volt, mondjuk egy közös ismerőstől? Az is kellemetlen.
2013. aug. 3. 14:08
 4/26 A kérdező kommentje:
2. válaszolónak üzenem, hogy akkor ezek szerint nemcsak én mondom azt, hogy volt. Köszi, egy kicsit megnyugtattál.
2013. aug. 3. 14:09
 5/26 anonim ***** válasza:
Én is 22 vagyok, nekem sem volt még soha barátom. És én is mindig azt mondom hogy volt! Szóval nem vagytok egyedül lányok :(
2013. aug. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező és 2. válaszoló, ez egy jó teszt is egyben, hogy hogyan reagál a srác. Ha negatívan, akkor ott nem bennetek van a hiba, de nagyon nem!

26/F

2013. aug. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Mondjad azt,hogy apáca szeretnél lenni.Egyébként meg senki semmi köze hozzá.
2013. aug. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz ez. Max mondjad azt, hogy nem nagyon volt még lehetőséged normális kapcsolat kialakítására, és egy olyanba meg nem akartál belemenni ami már az elején nem tetszett.
2013. aug. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mind tök normális volt, ami ritka ezen az oldalon!:) Utolsó, én is mindig ezt mondom, ha őszintén bezsélgetek erről valakivel, mivel ez az igazság.:) Csak unom mindenkinek mindig elmagyarázni, ezért egyszerűbb nem közeli ismerősnek ködösíteni.:)
2013. aug. 3. 14:30
 10/26 A kérdező kommentje:
*beszélgetek
2013. aug. 3. 14:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!