Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez mennyire normális szerintet...

Ez mennyire normális szerintetek, tehát mégis csak ennyire fontos a külső az ismerkedésben?

Figyelt kérdés
Van egy képem, ami alapján eddigi tapasztalataim szerint a csajok 90%-a helyesnek tartott, egy 1 lerondázott. Van a többi képem, amik alapján fordított a helyzet, vagyi sa csajok 90%-a lerondáz, bár szerintem van, hogy durvább, de a kisebb rész csak nagy ritkán tart helyesnek ezeken és általába nem is vonzó lányokról van szó. Míg az első képnél szép csajok is mondják rám, hogy helyes vagyok. Nem tudom hogy sikerütl ezt így összehozni, de azt a képet nyerőképként biztos helyre elmentettem, ha csajozni kell mindig azt veszem elő. :DD Bár másrészről eléggé frusztárl, hogy a lányok számára ennyi fontos, hogy nézek ki pár nyamvadt képen, hogy még csak ismerkedni sem akarnak úgy, hogyha nem jövök be nekik a képen, pedig szerintem nem vagyok ronda inkább csak átlagos srác.
2013. aug. 1. 20:11
 1/5 Didiiayer ***** válasza:
Hát valamilyen szinten mindenkinek számít a külső.
2013. aug. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kuldj kepet priviben. 29/n
2013. aug. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a külső és belső egyaránt fontos! Azok a lányok, akik csak a külsődet nézik, azokkal nem érdemes foglalkozni!

Egyébként nem frusztárl, hanem frusztrál

2013. aug. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kérdésed többi része hülyeség, de az vitán felül áll, hogy igenis a klső számít legjobban a csajoknál. Ha ronda vagy mindegy mit teszel esélyed nincs. Lehet taktikázni, viccesnek lenni meg mindent, de amennyire látom abból csak friend zone lesz. Egyik haveromnak vagy 10-20 ilyen lánybarátja van. Segíthet nekik összejönni a "szép" (menő) csávóknál. Ő meg a kislúzer akit kedvelnek, de ennyi. talán ha sok pénze lenne az megfelleő kompenzáció lenne.
2013. aug. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A pasiknál is a külső számít a legjobban. Nem vonzó lányt nem hív el a pasi randizni. Nem vonzó pasival nem megy el a csaj randizni. Ez a társkeresés szépsége! szeresséte egymást!
2013. aug. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!