Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Teljesen el vagyok keseredve,2...

Teljesen el vagyok keseredve,23 éves vagyok és még nem voltam fiúval, ez hátráltat már a fiúkkal való ismerkedésben. Szerintetek legyek őszinte, vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ugyanis, mikor megkérdezik volt-e barátom, nagyon cikinek érzem, hogy nem és azt mondom, igen, majd meghátrálok. Különben is mit szólnának, ha kiderülne, hogy nem mondtam igazat? Biztos hülyének éznének, de akkor is, ha őszinte vagyok. Ilyenkor jön az, hogy miért nem? Na ez is tök ciki...
2013. aug. 3. 14:01
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Utolsó, gondolod, hogy itt fogom kifejteni, mikor írtam, hogy utálom, ha erről kérdezgetnek és unalmas mindenkinek előadást tartani róla?
2013. aug. 3. 17:35
 22/26 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés nem csak csajoknál tud nagyon gáz lenni. A másik oldalnál is vannak hasonló egyedek, és szintén hasonló hülye kérdéseket tesznek fel, csak sokkal nehezebb rá úgy válaszolni, hogy ne nézzenek teljesen hülyének.
2013. aug. 4. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Nem ciki, nyugodtan vállald fel, h még nem volt. Ha mások felvállalják, h fűvel-fával, akkor te miért ne vállalhatnád fel, h normálisabb életet élsz? Ezt ne szégyelld már! Mondd nekik nyugodtan, h nem volt, ők meg meresszenek nagy szemeket, ha az jó nekik. De miért kéne nagy szemeket mereszteni? szerintem nincs ezzel SEMMI gond. Akire meg nem tartozik, annak meg ne válaszolj a kérdésére, adj kitérő választ!

"Miért nem?" ezt kérdezik? Nincs ebben semmi; vagy ne válaszolj rá, ha nem akarsz, vagy mondd meg az igazat, nincs ebben semmi ciki. Nem lesz kevésbé értékes valaki azért, mert akármilyen okból nem ment még végig rajta egy kiéhezett csávó.

Ott dőlnek el a dolgok, amikor házasságról, gyerekvállalásról van szó, ott a magyarok 40%-a meghátrál, elválik, nem jól csinálja, stb. Ők meg verhetik a mellüket, hogy 18 évesen már hány kapcsolatuk volt? Ugyanmár! Ez valami furcsa gondolkodás, amit a világ sugall nekünk. Nem kell ezzel a gondolkodásmóddal azonosulni.

(Én vagyok az aki privátban is írtam.)

Szóval ezt ne szégyelld! Aki normálisan gondolkozik, az úgyis megérti és elfogadja. Aki meg nem, az meg így járt.

2013. aug. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
sztem ne izgulj. nincs ebbe semmi.:D legyél őszinte. ha vki komolyan akar vmit sztem ez nem lesz hátrány.:) 17/f
2013. aug. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 aztabaszta válasza:
én 36 éves vagyok és még nem voltam fiúval, ezt nem szégyelem. ez van.
2013. aug. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Én ,nem akarok bánkódni ,mert későn lett valamiféle dolgom egy férfival . Annál is inkább ,mert jó nagyot csalódtam . Szóval ezzel tényleg ráértem . Legalább nem égtem ki ennyi éves koromra , az is valami . Sajnos vannak ezek a társadami normák ,meg minden ,de el lehet hinni ,hogy míg az ember lánya hajadon ,addig az a téma mikor megy már férjhez ,mikor férjnél van akkor mikor szül már , ha szült egy gyereket akkor mikor szüli már a másikat ,meg ilyenek . Szóval ne legyen már mindenkinek olyan sablon élete . Mindennek van oka , és inkább a pozitívumokra kell koncentrálni . :)
2013. aug. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!