Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért hazudják, hogy mindenki...

Miért hazudják, hogy mindenki megtalálja a párját?

Figyelt kérdés

Régen sem volt igaz, mert volt, aki hoppon maradt, de akkor még tisztességesek voltak az emberek. Mostanra meg teljesen kifordult magából a világ. Kevesek becstelenítenek meg már egészen fiatal lányokat, több tízet is.


Nem vagyok bigott vallásos, még mielőtt bárki annak nézne, templomba sem járok, egyszerűen csak felfordul a gyomrom ettől az egésztől, aki a mai világban történik.


Ahogy attól is, amikor azt mondják az emberek, hogy ki kell próbálni, ki kell élni magunkat. Miért? Miért nem lehet előtte randevúzni, megismeri egymást, beszélgetni, romantikázni, megölelni egymást, összebújni, fogni egymás kezét? Miért kell egyből egymásnak esni? Akkor nem kell fűvel-fával összefeküdnie az embernek, mert ennyi idő múlva kiderül, hogy az illető illik-e hozzánk vagy sem.


Nincsenek külső igényeim, a lelkébe, a lényébe szeretek bele egy lánynak, de mélységesen elszomorít, ami manapság a fiatalok körében divatos.


Egyáltalán élvezik ők a szexuális aktust? A szexnek a szerelem megkoronázásának kell lennie két ember között, akik szerelmesek egymásba, nem valami gépies aktusnak, ami két idegen nemi szerveinek súrlódásából áll.


Még az állatoknál is alacsonyabb rendű viselkedésforma ez, mert ők legalább a fajfenntartás miatt teszik mindezt, az emberek pedig tisztában vannak vele, hogy nem akarnak szaporodni (még kifejezetten védekeznek is ellene), mégis csinálják. Az érzés, amit orgazmuskor érzünk is emiatt van. Az öntudatlan lényeket segíti, hogy szaporodjanak, hogy hajszolják ezt a fajta élvezetet. Mint az éjjeli bogár a lámpát vagy a hangya a morzsát.


De az ember tudatos lény. Mégis ilyen állatias szintre süllyed. Ahhoz van esze, hogy védekezzen, de ahhoz már nincs, hogy ne alázza meg magát. Két szerelmes ember egyesülése sokkal csodálatosabb érzés ennél.



2013. aug. 6. 00:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs mindenkinek 2-3 éve "ismerkedni". Túl kell esni a szexen is, mert ha az rossz akkor régen rossz lesz az egész történet.
2013. aug. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Nézd kedves kèrdezö, minden korban megvoltak a tinik "hülyesègei". Régen az volt a menö, ha valaki pénzes fèrjet fogott, a fiúk meg elszöktek katonának, mert az olyan vagány volt. Ma mindenvtini össze-vissza szezel, mert azt hiszik, ettöl lesznek felnõttek.


Nem jó dolog, de majd elmúlik ez a korszak is. Vègül is, mèg mindig jobb szabadon szexelni, mint amikor 13 èveseket kényszerítettek közéokorúakhoz.


Ez a "szex a szerelem megkoronázàsa" csak egy idealista megközelítès, a gyakorlatban sosem így müködött.

2013. aug. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Tetszik az idealizmusod kérdező. Nagyjából én is így látom a dolgokat. Viszont felesleges ezen agyalni. Éld akkor úgy te a saját életedet, ahogy te szeretnéd. Ne foglalkozz a sok 17 éves kismamával és a nagyszámú herpeszes fiatal suhanccal. Csak élj.


Az pedig nem hazugság, hogy megtalálja mindenki a párját, mert ha valaki tesz érte és nem a fotelből rimánkodik, akkor végül siker koronázza a próbálkozásait.


Képzeld el, ahol én lakom, még a testi és szellemi fogyatékosoknak is sikerült egymásra találniuk. Csak az lett agglegény aki az akart lenni és még azért ők is átjárogatnak a szomszéd faluba némi pásztorórára néhanapján.


Egyébként azt is elárulom neked, hogy akik csak dugnak, nem fognak olyan szinten kielégülni, mint akik tényleg szeretkeznek. Már csak a puszta kémia miatt is, mert szeretkezéskor sokkal több féle örömhormon szabadul fel az agyban, mint normál kefélésnél.

2013. aug. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, bár csak a hozzád hasonló emberekből lenne több. Én is hasonlóan érzek, mint te. Sosem tudtam senkivel csak úgy lefeküdni, mert a szeretkezést egyszerűen nem tudom különválasztani a szerelemtől. Egyáltalán nem érzem azt, hogy kimaradtam volna valamiből vagy nem éltem volna ki magam, csak mert nem bújtam ágyba mindenkivel. Sajnos manapság mindenhol ezt a felszínes értéktelenséget reklámozzák, de azt ami igazán fontos lenne, azt nem. Persze direkt ez a cél, hiszen a médiában is állandóan ezt tolják a képünkbe. Elszomorító, az biztos.

23/L

2013. aug. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem fogod tudni megváltoztatni a világot, és lehet, hogy nem is kell. Te élj úgy, ahogy te elképzelted, aztán ha találsz e mellé illő társat, akkor tedd boldoggá.
2013. aug. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Azért van ez így kedves Kérdező, mert a mai világ, életvitel mesterségesen túl van pörgetve, azáltal, hogy az emberek többségét versenyző materialistává, fogyasztó állattá, TV-zombivá süllyesztik le. Ilyen egyszerű. A szabadságot nem szabad összekeverni szabadossággal.

Ma mindenki "trendi" akar lenni mert az a "menő" (tisztelet a kivételnek) IGAZ a mondás: A túlzott demokrácia, anarchiát szül! Ma nem a benső érték számít, hanem külső flanc-glanc-jópofi. Sokan már azt sem tudják mi a racionális VALÓDI érték. Letértünk az ÚTRÓL az tuti!

2013. aug. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előttem néhányan elmondták már amit akartam.Ezért csak azt írom hogy örülök neki hogy lehet ilyen kérdéseket és válaszokat találni még ha elvétve is.Jó volna ilyen emberekkel beszélni.
2013. szept. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!