Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az első sex csak egy "pillanat...

Az első sex csak egy "pillanatig" vagy egész végig mig együtt vagyok vele fáj?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert mondták h fáj...azt is h csak egy pillanat az egész...meg azt is h az első egész alkalom...!!!! Előre is köszönöm a válaszokat!!

2013. márc. 2. 19:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az egész pasi függő, ha normális, semmiképp sem fáj...
2013. márc. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

én nemrég vesztettem el

szerintem amúgy mindenkinek máshogy van, de nekem konkrétan amíg elöször bedugta, az fájt, aztán nagyon lassan elkezdett mozogni, és egyre jobb lett

nem mentem el, de szép emlék lesz :)

csak ne aggódj, mert ha szeret, óvatos lesz :))

2013. márc. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első pár alkalom fájt, és kb három alkalommal véreztem utána. Méretbeli eltérések voltak...
2013. márc. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nekem végig fájt, sőt utána nem is ment újra pár napig mert bedagadt a hüvelyem. Elmentem vele orovoshoz és ö mondta hogy van hogy igy reagál a test rá. én tampont sem tudtam addig feltenni amig szűz voltam.
2013. márc. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
húúú!!! remélem h csak kicsit fog fájni!!!
2013. márc. 2. 20:21
 6/15 Dionsyia ***** válasza:
100%
Nekem nem fájt, előtte ti. pettingelni szoktak. Ha a srác használta már az ujjait, akkor nem kell félni. Ha az előtágítás megvolt, a többi kismiska :) Persze nem kell rágörcsölni, mertakkor egy zabszem se...
2013. márc. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Ez mindenkinek más..remélem te abba a kategóriába fogsz kerülni h csak egy kicsit fáj!:) nekem pl: nagyon fájt bár bele halni nem haltam de tényleg fájt és hogyha szeret mint ahogy már leírták akkor óvatos lesz és lassan csinálja mind addig amíg te nem érzed úgy h csinálhassa úgy ahogy neki jó és neked nem fájdalmas mert neked az elsőnél nem lesz olyan jó h élvezd:) és akkor sem kell majd meg ijedned ha pl: később vérzel be mert az is mindenkinek szerintem más hogy van:)
2013. márc. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
az elején fájt,de egy idő után jó volt:)
2013. márc. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Nekem egyáltalán nem fájt. Amúgy meg baromi könnyű azt mondani, hogy ne parázz rá. Én baromi izgatott voltam. Szerencsére a partnerem figyelmes volt, kellően beindított, így könnyen siklott a dolog:)
2013. márc. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fájt az első, de azóta is minden aktus fáj ez egy betegség fájdalmas szex sok oka van, tudom is hogy mi az csak sajnos még nem sikerült kikezelni engem.
2013. márc. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!