Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek nem bizarr dolog...

Szerintetek nem bizarr dolog 13 évesen szexelni?

Figyelt kérdés
Hallom ezeket a sztorikat, hogy ez meg az 13 évesen vesztette el a szüzességét és őszintén szólva én nagyon bizarrnak tartom és én a gyerekemet biztosan nem engedném 13 évesen szexelni. Megmondom őszintén én még 13 évesen babáztam, nemhogy a f%szon járjon az eszem. Hogy megy ez a dolog? Ennyi idősen házibuliba titokba csinálják? Felfogni nem tudom, de szerintem ez egy súlyos probléma a világban. Nem tudom, hogy én vagyok-e rosszul nevelve vagy mi, de egy gyereknek a szex miért kell?
2013. aug. 8. 08:58
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy ezzel egyedül Kérdező!
2013. aug. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
De igen, az. Beteg a világ, hibás értékeket közvetít a fiataloknak.
2013. aug. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

megakadályozni nem fogod tudni ha a gyerek akarja.....


de felelősségre nevelni azt tudod

megértetni vele h nem kellene még és h nem ciki 16 évesen még szűznek lenni


nem vagy rosszul nevelve csak a világ ferdült el

2013. aug. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim válasza:
Nos elég bizarr! De a mai internet minden információt megad a kis tizenéveseknek,és ha egyszer meglátták érdekelni fogja őket,és majd ki is akarja próbálni! Ezért kell a szülőnek (anya)szexuális felvilágosítást adnia a kicsi lányának!
2013. aug. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
10%
Van, aki előbb ér. Prűdség kérdése az egész. Feltételezem a kérdező húszonévesen is csak sötétben hajlandó szexelni, szépen, csendben.. az sokkal nagyobb gáz, mint 1-2 éve ide vagy oda.
2013. aug. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen osztálytársam. (lány) Szerintem ő fel akart vágni vele. Meg is lett az eredménye. (persze nem jó értelemben) Most valahogy úgy viselkedik, mintha 10-20 évvel idősebb lenne. Olyan, mint egy elhanyagolt háziasszony. (szerintem ez nem normális) Én még mindig szűz vagyok, bár nem vagyok rá büszke, de visszagondolva nagyon meredek lett volna akkor elveszíteni. 19/F
2013. aug. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Nem, ez nem prűdség, egyszerűen csak egy 13 éves az még gyerek. Nem vagyok prűd megmondom őszintén, sőt épp ellenkezőleg, de igazából ez sokkolt.
2013. aug. 8. 09:09
 8/33 anonim ***** válasza:
Nem értem ezeket a felpörgött taknyosokat azt hiszik mindenről lemaradnak de 30 évesen ló f**z nem fogja őket kielégíteni és élvezni se fogják ha ilyen hamar kezdik tegnap hajnali 1 órakor kinézek az ablakon egy 14 éves gyerek vele egykorú 2 csajjal csak nézem hová sűlyedt a világ
2013. aug. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Ez szégyen, de a gyerekek szüleinek szégyene és hibája!!!
2013. aug. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Igen, mondjuk hát szerintem sok esetben pl.: az osztálytársak is közrejátszhatnak, megpróbálják befolyásolni az illetőt és úgy tesznek, mintha a 13 évesen szex normális lenne. Aztán lehet, hogy már beszélhet a szülő akármit agyereknek, mert a 13 éves gyermek ezek után csak akkor fogja menőnek érezni magát, ha lefekszik a fél világgal.
2013. aug. 8. 09:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!