Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Igaz, hogy az elsőt sosem...

Igaz, hogy az elsőt sosem felejted el?

Figyelt kérdés
Úgy értem, azt a személyt, akivel megtörtént.

2013. aug. 12. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Ez akkora ba*omság..

Miért a másodikat vagy a harmadikat elfelejti az ember? :D

No persze kivétel az alól akinek ez a heti termése..

2013. aug. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
remélhetőleg egy oylan emberrel történik aki fontos neked igy eleve nem fogod elfelejteni késöbb sem. Nekem is volt olyan pasi akivel le sem feküdtem mégis emlékszem rá mert mondjuk volt pár randink.
2013. aug. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha totál részegen történik és másnap arra sem emlékszel, hogy megismerkedtél vkivel, akkor nem igaz. :D


Én azok közé a szerencsések közé tartozom, akinek nagyon jó volt az első, nagyon szerettük egymást a sráccal. Ez már régen volt, de a mai napig jó visszagondolni rá, nem tudnám és nem is akarnám elfelejteni. :)

2013. aug. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
már nem is emlékszem rá, sose jut eszembe, pedig 4 évig tartott...
2013. aug. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Néha eszembejut szerencsére ritkán de olyankor mindig dühös leszek mert elbénázta az egészet a srác és kellemetlen emlék...
2013. aug. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!