Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti el tudtátok felejten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti el tudtátok felejteni az exet (elsőt)? Én hogy felejtessem el a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

4 és fél hónapja vagyunk együtt én vagyok neki a második barát, az első barátja vette el a szüzességét, az első barátjától kapta az első csókot stb


kb 1,5 hónapja szakította meg végleg az exel a kapcsolatot(az én kérésemre) és azt mondja nem hiányzik neki, nem is gondol rá, csak én tartom szinten az emlékét mert vájkálok a múltjában és mindig kérdéseket teszek fel neki a múltjával kapcsolatban


azt mondja belém szerelmes, és azt is mondja két emberbe egyszerre nem lehet szerelmes


beetettem hogy elviszem hazugságvizsgálatra(poligráfra) és ott minden kiderül, erre azt mondja fél attól, hogy olyat mutat ki a gép amit nem érez,azt mondja féla ttól, hogyha ilyen szuperszónikus(ezt mondta) a gép és ha ilyen ügyes(ezt is ő mondta), akkor lenyúl olyan mélyre,amiről ő nem tud. Én erre mondtam neki, hogy amit nem érez az nem létezik, kérdeztem hogy akkor érez valamit az exe iránt, erre ezt felelte: "úgy érzem nem érzek, csak irántad"


el kell mondjam hogy ez a leányzó nagyon tapasztalatlan és sokszor még magával sincs tisztába, nem lehetséges, de akkor miért fél attól, hogy a gép kimutatna olyat amiről nincs tudoomása? ez mi lehet egy lánynál?


2013. márc. 29. 10:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%
Ez a leányzó szépen megvezet. Te meg hagyod. Kell ennél több?:D
2013. márc. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Te nem szereted! Milyen poligráfról beszélsz? Ember, most

toltad el magadtól. Innentől mindenki jobb lesz neki, csak

tudjon tőled menekülni. Még ha mást is mond, megöltél ben-

ne valamit, amit "bizalom"nak nevezünk....

2013. márc. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"kb 1,5 hónapja szakította meg végleg az exel a kapcsolatot(az én kérésemre) és azt mondja nem hiányzik neki, nem is gondol rá, csak én tartom szinten az emlékét mert vájkálok a múltjában és mindig kérdéseket teszek fel neki a múltjával kapcsolatban "



Ez pl. abszolút kamu.

2013. márc. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Te jó ég! Kérdező, szerintem gondolkozz el magadon! Igen, szerintem itt az a rossz, hogy te vájkálsz a múltjába és állandóan kérdéseket teszel fel! És mi az, hogy hazugságvizsgálatra viszed? Mi vagy te, valami vallató? Semmi bizalom, semmi jóindulat nincs benned? A szerelmedről van szó nem valami bűnösről aki hazug! Te alakítottad ki az elméletedet hogy biztos az exét szereti még és állandóan a témán lógsz! Ez borzalmas!


Sosem fogom teljesen elfelejteni az első igazi, hosszú kapcsolatomat, de ettől még félre tudom tenni az emlékeimnek kialakított lélekzugomban! Igen, az emlék mindig megmarad. Talán hihetnél a barátnődnek ha azt mondja, nem gondol rá! Borzalmas a hozzáállásod.

2013. márc. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Milyen gyökér vagy...
2013. márc. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha arra kérted, hogy szakítson meg minden kapcsolatot az exével, akkor Te mért hozod fel a témát?? Ha ezen változtatnál szerintem minden rendben lenne. Én sem bírtam/bírom elfelejteni az első szerelmet_ pedig Nekem már 3 éve, és Én új kapcsolatot sem bírok elképzelni.. szal ha már ez a lány képes volt Veled összejönni, akkor biztosan szeret Téged :D:D Csak bízz benne jobban, és ne hozd fel a múltat :))
2013. márc. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#3: nem feltétlen kamu. Nyaggatja... ismerős a

"Hova megy a ló?" vicc nem?

2013. márc. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Had tegyem még hozzá: biztos nem úgy fogod elfeledtetni vele, ha állandóan felhozod a témát, hazugságvizsgálatról beszélsz neki és semmi bizalom jelét nem mutatod! Gondolkozz már el!
2013. márc. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Semmit sem akarnék jobban, mint elfelejteni az elsőt. Nekem borzalmas volt, és első kapcsolatnak ez azért nem a legjobb. De ha a barátnőd azt mondja, hogy nem gondol rá és nem beszél vele, megszakított vele minden kapcsolatot, akkor ezt te is elfogadhatnád. ÉRTED TETTE EZT! SZERET TÉGED! De ha te így viszonyulsz hozzá és folyamatosan te hozod fel a múltat az életében, ne lepődj meg, ha egyszer emiatt majd kicsapja a balhét. Én már megtettem volna. Értékelhetnéd őt jobban is. Vagy az a célod, hogy elveszítsd?
2013. márc. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nem tudom hány évesek vagytok? eleve nem olyan régen vagytok együtt, az közben dumált az előzővel, ez sem jó

nincs is túl rajta, azt csak ő tudja miért

nem tudja igazából kit szeret és kibe szerelmes, ezt el tudom képzelni N

2013. márc. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!