Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még csókszűz vagyok. Az elsőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még csókszűz vagyok. Az elsőt hogyan hogy késöbb szép emlék legyen?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon bejön és szerintem én is tetszem neki csakhogy még egyenlőre nem alakult ki semmi de szeretném megcsókolni..csak spontán.abban biztos vagyok, hogy nem ellenezné és így legalább kialakulhatna köztünk valami. de mivel még sohasem csókolóztam nem tudom hogyan kell hogy ne legyen rossz és ne is riasszam vissza.légyszi segítsenek..minden apró részlet érdekel!

14/L


2012. máj. 24. 17:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Csókszűz??? :D :D :D
2012. máj. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%
Gyakorolj a legjobb barátnőddel. És vegyétek videóra. És küldjétek el nekem.
2012. máj. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hát, az első percek nálam is vigyorral teltek...

Gondolom még nem a csókolózáson kéne agyalni, ha kapcsolat sincs, nem?

Nem úgy szokták, hogy odamegyek, rácuppanok, aztán gyerünk, ebből jó kis kapcsolat lesz...uramatyám.

2012. máj. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
:D ezt sajnos nem lehet elmagyarázni! :(
2012. máj. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ma 17:38 fujj ,de az ratyis :C
2012. máj. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Menni fog ne aggódj... Tényleg menni fog. Bár én sem hittem el hogy menni fog szerintem te sem hiszed ,hogy nem egy nagy ördöngősség.
2012. máj. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kérdező: egy 14 éves lánytól jó esetben senki nem várja el, hogy profi örömlányként viselkedjen. Én személy szerint soha nem vetettem nő szemére azt, hogy rosszul csókol, tizenévesen az első csókok idejében mindenki bénázott, és? A srác is tudni fogja, hogy tapasztalatlan vagy, az miért lenne ciki? Tapasztald ki hogyan jó, hidd el, jobb az mint olvasni róla.
2012. máj. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
(kkk) --> Hát az biztos, hogy de vadulj! Ha hirtelen elkezdesz kapkodni vagy nyalni falni az csak szarul jöhet ki. XD Nekem volt ilyen pasim aki így indított és alig bírtam ki röhögés nélkül (búcsú csóknak szánta a 3. randi után) .A legegyszerűbb ha kezdésnek csak egy puszit adsz a szájára (úgy értem, hogy puszira állítod a csőrödet és ott hagyod pár másodpercig a szájánál) DE NE KAPKODJ! Ha szimpatikus vagy viszonozza (még lehet finoman meg is fogja a tarkódat ha egy igazán oda adó pasiról van szó) ha nem, elhúzza a fejét és akkor nincs miről szó. Semmi féleképpen ne használd elsőre a nyelved ha ennyire bizonytalan vagy! Esetleg ha jó volt a kezdés picit és finoman átdughatod de még nem érdemes csak ha egyedül vagytok mert lehet, hogy nem fogsz ráérezni és az kínos lehet neked is meg neki is, ha ezt egy csomó ember szeme láttán próbálod. Olyanról is hallottam, hogy valaki a kezén próbálkozott és ami a vicc, hogy neki totál bejött :D. Szóval ha totál nem vagy képben próbálkozz ezzel, lehet, hogy idővel ráérzel. De nagyon jó tipp igazából nincs ehhez, hisz úgyis spontán lesz és az is csak akkor jó ha nem kezdesz el agyalni rajta mert akkor csak görcsölni fogsz és semmi féleképpen nem fogsz jó benyomást kelteni magadról. Ez a világ egyik legtermészetesebb dolga úgyhogy legyen ilyen a felfogásod és a hozzá állásod is. SOK SIKERT!!! :D
2012. máj. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
én is 14 éves vagyok és most tapasztalatból beszélek: az előttem valónak igaza van, ne kezdj vele hirtelen lázasan smárolni! pár hónapja volt meg nekem is az első csókom, igaz én 1-2 hete jártam már vele, csak nem akartam elsietni. aztán elmentünk sétálni egy szép tóhoz, ahol beszélgettünk, és eddig mindig arcra puszit adott, most szájra puszi volt. aztán megeredt az eső mi meg egy fa alatt álltunk. először csak megöleltem, aztán odahajolt és megcsókolt. reflexből be fogod csukni a szemed :) nekem ez így elég szép emlék.. hívd el te is valami szép helyre, 100 hogy el fog veled menni. a legfontosabb hogy ne parázz rá, mert minden megy magától. ne higgy az ilyen hülye csóktanácsoknak, hogy fordítsd erre meg arra a fejed, csak csináld magadtól. nembaj az ha elsőre bénázol, ha a srác jó fej, biztos hogy megérti és lehet hogy együtt fogtok rajta nevetni :)
2012. máj. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

17:38 ezen jót röhögtem ..perverz állat!

17:39 igazából érzem hogy van szikra csak még nem alakult ki de már nem bírok várni hogy lépjen

utolsó köszönöm igazából segítettél.lesz amit alkalmazok azok közül amiket írtál..

2012. máj. 24. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!