Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mikor a barátom ujjaz, miért...

Mikor a barátom ujjaz, miért érzem úgy hogy: 'mindjárt bepisilek? '

Figyelt kérdés
Az elején még nem is,de a végére már nagyon. (szűz vagyok,2-3-szor csinálta csak,orgazmusom se volt még).

2013. aug. 15. 11:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elmész azt :D
2013. aug. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A barátod amatõ az nem elég ha ujjaz a csiklót kell izgatni
2013. aug. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ettől elfogok? Sose merem folytatni. :) páromnak meg címszóval mindig elfárad az ujja ilyenkor...
2013. aug. 15. 11:41
 4/11 A kérdező kommentje:
szűz még a barátom is
2013. aug. 15. 11:42
 5/11 Sir Sarcasm ***** válasza:
mert mindjárt elmész, tessék folytatni
2013. aug. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Meg kell dögleni, elfárad az ujja! Bocsi:) Hát akkor tréningezze vagy csinálja a nyelvével, és igen folytatni kell és ha mindne jól megy akkor nagyot fogsz élvezni. De bocsi eszem megáll hogy egy pasi azt mondja hogy elfáradt:) Értem én hogy mert most kezdi fura neki a mozdulat de hát a barátnője a párjáról van szó jááj:)
2013. aug. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Előtte mindig én csinálom neki szájjal,rám meg szán cakkpakk 10 percet. :/
2013. aug. 15. 11:51
 8/11 Sir Sarcasm ***** válasza:
73%
Akkor kezdje ő és ha nem juttat el az orgazmusig akkor te se juttasd el őt.
2013. aug. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Eddig ő mindig elélvezett,en soha.
2013. aug. 15. 11:55
 10/11 anonim válasza:

Azért érzed úgy mert jól csinálja, vagy nagy hajlandóságod van az ilyen típusú orgazmusra. Ez az egész elég érdekes ilyen kezdő szinten. Nagyon nagyon sok jó dolgot ki lehet ebből hozni a későbbiekben. A srácnak folytatnia kell, neked pedig szépen ellazulnod. De tényleg, ellazulni, nem görcsölni a pisilős érzés miatt. Nem fogsz bepisilni. De lehet egy fantasztikus squirting orgazmusod, amiről azt mondják a legjobb. Sokkal jobb mint ha a csiklóddal játszanátok.

Sztem nézzétek meg a Female Orgasm Mastery - Squirting Orgasms videót, amiben mondanak pár tippet a végén hogyan lazulj el és élvezd ami történik veled.

2013. aug. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!