Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mitől élvezem ennyire, ha még...

Mitől élvezem ennyire, ha még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
A barátommal párszor csináltuk már (természetesen csakis gumival), de nem szakította át a szűzhártyámat. (Vagyis ha egy bizonyos mélységig elér a hímvesszőjével, akkor leállítom, mert fáj.) Viszont nagyon jól bírom az ujjazást és egyre beljebb engedem magamban s egyre jobban élvezem. Szűz vagyok még, igen, tudom... De mi okozza azt, hogy egy bizonyos mélységig kényelmes és nagyon jó a behatolás, s ahogy elér a hártyáig fáj? - Vagyis, szépen tágulok? Bocsi, ha kicsit értelmetlen a kérdésem, köszönöm előre is. :)
2013. aug. 24. 00:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Idézet: "Szűzhártya és szüzesség: nincs közvetlen kapcsolat



Mivel a szűzhártyák olyan sokféle alakban és formában léteznek, fontos rájönnünk, hogy a szűzhártya nem egy megbízható jelzője annak, hogy egy személy él-e szexuális életet vagy sem. Ez különösen igaz néhány nőre, a szűzhártya ugyanis megnyúlhat vagy átszakadhat ujjak által, tamponnal, maszturbáció hatására, vagy akár egy nőgyógyászati vizsgálat alkalmával.


Mások számára a tampon használata, vagy az ujjakkal történő ingerlés egyáltalán nem is sérti meg a szövetet. Történeti bizonyítékok szintén azt a nézetet erősítik, hogy a szűzhártya átszakítása vagy kinyújtása nem-szexuális, de megerőltető tevékenység során is lehetséges, (mint például lovaglás, torna, vagy tánc során) vagy egy közvetlen, a vaginális területet érintő trauma is okozhatja. Vannak olyan nők is, akiknek szűzhártya-szövetük olyannyira rugalmas, hogy behatolás során sem sérül.


Ha egy nő szűzhártyája megnyúlt, vagy átszakadt, vérzést, fájdalmat tapasztalhat, ami általában rövid ideig tart. Vagy lehet, hogy egyáltalán nem is mutatja a kellemetlenség-érzés „tüneteit”"


Plusz egy másik idézet: "A szűzhártya a hüvely bejáratánál elhelyezkedő membrános kötőszövet"


A lényeg: legyél elég nedves, izgassanak fel rendesen, és ha fáj, ha nem, a barátod tolja be tövig, óvatosan...

Szűz már nem vagy, 99%-ig biztos, hogy fizikailag sem, lelkileg meg főleg...

2013. aug. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Tehát akkor már átszakadt, csak nem vettem észre?! Ha ujjazom magam, beleakad valamibe az ujjam, s fáj. Abban tudnátok segíteni, hogy mi fáj ebben s amikor egyre feljebb tolná a hímvesszőjét a párom? Mi ez biológiailag?
2013. aug. 24. 00:37
 13/22 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Lehet még nem elég mély vagy valami ilyesmi. Nézd én egyetemen nőgyógyásznak tanulok, így ismeretlenül, név nélkül ha nagyon félsz küldj egy képet a szétnyitott vagináról, abból én meg tudom állapítani szűz vagy e még. Mivel orvosi eskü kötelez megosztani nem osztom meg senkivel és neked is biztosabb mert a személyazonosságod biztonságban marad és meg is nyugodhatsz.
2013. aug. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

tök mindegy, hogy átszakította a szűzhártyád-e vagy sem, ha farok járt benned (márpedig járt) akkor már nem vagy szűz.

ennyi erővel a tampon is elvehetné a szüzességed, mert a legtöbb lánynak átszakítja a szűzhártyáját...


hány éves vagy, úgy őszintén?

2013. aug. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Kedves 11. válaszoló: köszi, de nem szeretnélek a szavadon fogni. ;)


A korom jelenleg nem képezi a kérdésem tárgyát. :-)


Abban segítsetek, kérlek, hogy ha már átszakadt a szűzhártyám, mégis mi olyan furcsa mélyebben?

2013. aug. 24. 00:54
 16/22 anonim ***** válasza:
Én nem véreztem és kicsit se fájt, pedig teljesen behatoltak, most akkor szűz lennék? NEM. És te se vagy az... De ha az lennél, akkor is élvezhetnéd.
2013. aug. 24. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
lehet hogy pici vékony lány vagy ésa a pasi a méhszájadat eléri. az fájdalmas lehet. pózváltást javaslok!
2013. aug. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
190 cm vagyok és nem vékony, de nem is duci. Nem tudom megfejteni, hogy mi lehet az a fájdalom (inkább kellemetlen érzés), amikor felfelé hatol bennem a barátom, alig dugja be... Lehet ennyire rugalmas a hártya vagy egy teljes behatolás szükséges ahhoz, hogy ez a fájdalomszerűség megszűnjön?
2013. aug. 24. 12:52
 19/22 anonim ***** válasza:

Édes drágaságom...25 év nőgyógyászi tapasztalat beszél belőlem. Már nem vagy szűz, ugyanis az nem feltétlen jár vérzéssel.

De ha nem hiszed, gyere el rendelésre és felvilágosítalak ha már a szüleid nem tették meg.Pénzt hozz magaddal, mert magánrendelés!

2013. aug. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
A kérdésemre senki sem tud válaszolni?
2013. aug. 24. 13:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!