Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Én nem értem hogy miért nem...

Én nem értem hogy miért nem jött meg e mnezeszem . Tobbi lent! Miert?

Figyelt kérdés
,pedig nem is voltam együtt egy fiuval se már,se semmi ilyesmi,de egyik honapba meg volt az elejen egy kicsit es a vegen is egy kicsit...de miert? es most meg semmi!! terhes vagyok?? de az lehetetlen ha meg szuz vagyok es nem voltam szexualis kapcsolatban!!! igaz az is hogy még 1éve sincs meg nekem :)
2013. aug. 27. 10:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
csak nem állt be még rendesen, nincs semmi baj
2013. aug. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Kislány, az elején még normális, hogy nem túl rendszeres.

Időbe telik, mire beáll a dolog. Ne izgulj, nem vagy terhes. Ha nem feküdtél le senkivel, nem lehetsz terhes. :)

2013. aug. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
szerintem menj el nőgyógyászhoz.nekem elsőre egyébként az anorexia jutott eszembe de ez valószínű hogy ki van zárva xD
2013. aug. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
hát koszi nem is voltam senkivel :D jeezus anorexia? :D
2013. aug. 27. 10:44
 5/18 A kérdező kommentje:
és amugy en nem vagyok annyira hulye h ilyen hamar elvesszem a szuzessegem mint mas tini -.-
2013. aug. 27. 10:49
 6/18 anonim ***** válasza:

Hagyd már abba! Akkor minek kérdezted, hogy: terhes vagy-e??? Hogy lennél már terhes ha nem szexelsz?! HEHE???


Néha megesik fiatal korban, hogy nem rendszeresen jön meg. Hormonprobléma is lehet a gond, így ha ez állandóvá válik, majd szépen kivizsgáltatod magad nődokinál.

2013. aug. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
hát jolvan koszi..de feltem...meg tudod csak 14 éves vagyok és csak nem vagyok ilyewn dolgokkal nagyon tisztaba :)
2013. aug. 27. 11:12
 8/18 anonim ***** válasza:
De basszus akkor világosítsd már fel magad a neten! Hogy hogy jön létre a baba, stb... Ne csak itt írogass. Persze büszkén vered a melled, hogy te nem veszted el olyan hamar a szüzességed. 14 évesen és semmit nem tudva a szexről? Ugyan már! Ne is!
2013. aug. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha még nincs egy éve, hogy menstruálsz, akkor maximum fél évet várhatsz 2 menstruáció között. Tehát ha az előzőtől számítva fél évig nem jön meg a következő menstruációd, akkor érdemes orvoshoz menni.
2013. aug. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
utolsonak koszonom...a utolso elottinek-minek irtal akkor ide? ahogy latszik neked sincs mas dolgod ;)
2013. aug. 27. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!