Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Azt hittem, hogy a pasi...

Azt hittem, hogy a pasi örülni fog, hogy ártatlan vagyok. De miért viselkedett így?

Figyelt kérdés

Szóval rákérdezett arra a dologra, hogy voltam-e már fiúval, erre én őszintén bevallottam, hogy nem. Azt hittem, hogy erre majd beindul, mert eddig mindig ezt hallottam, éreztem, hogy a pasik szeretik.

De más lett, elkezdett szánalommal, lekicsinylően viszonyulni hozzám. Korábban nőként kezelt, most már csak kislányként.

Nagyon rossz érzés, hogy ahelyett, hogy felizgattam volna, taszítom. Sírógörcs kerülget, annyira rossz érzés.

Ennyire rossz szűz csajjal a szex??

NEM KÉREK PRIVÁT ISMERKEDŐS ÜZENETEKET!!



2013. aug. 25. 14:34
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. aug. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
87%
Én otthagynám a pasit. Normális pasi örülne neki, hogy nem vagy r!bi, ez meg igy viselkedik...
2013. aug. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
41%
Fogadd el hogy vannak ilyen pasik,én is ilyen vagyok.
2013. aug. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:
83%
Sajnálom azt,hogy nem köpted le egyből azt a férget :D
2013. aug. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Az én exem sem örült kimondottan mondjuk várt rám másfél évet meg szeretett de valahol kislányként kezelt. Hány éves vagy és hány éves a pasi?
2013. aug. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
78%

Szedd össze magad és közöld vele keményen, hogy te nő vagy, és nem is akármilyen, ha eddig vártál!!!

Gyerünk csajszi!

:)

2013. aug. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Amúgy lefeküdtetek egymással?
2013. aug. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

#2: Mert az már feltétlenül ribinek számít, aki már nem szűz? :D (Félreértés elkerülése végett, én is az vagyok még)


Ez a pasi meg gáz! Hagyd a fenébe! :D A legjobb pasik tényleg nagyon örülnek, ha ők kaphatna meg elsőként (és talán utolsóként is) :)

2013. aug. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
81%

Igaz, nő vagyok, de..


Egy szűz lánnyal óvatosan kell indítani. Fájdalmat okozhat, maradandó rossz emlékeket. Egy szűz lány félhet a szextől, gátlásai lehetnek. Nem rutinos, ő se úgy nyúl először a pasihoz... Plusz az első pasihoz a legtöbb nő ragaszkodik, nem egyszerű később a szakítás sem.


Kétféle pasi van:


Az egyik kincsnek tartja, hogy a barátnőjét még nem dugta meg a fél város.


A másik pedig macerásnak, felesleg nyűgnek tartja... és félek, hogy belőlük van több.


Viszont: aki nyűgnek tartja, az is szűzen kezdte. :)


Egyetlen megoldás az lehet, ha beszélsz neki róla erről, hogy ezt vetted észre, téged zavar... és megbeszélitek.

2013. aug. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

nem vagyunk párkapcsolatban, ez csak egy afféle beszélgetés volt.

közérdekű adatokat nem teszek közzé a lényeg le van írva itt.

én hülye meg elmondtam, tökre azt hittem, h örül majd.

2013. aug. 25. 14:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!