Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Én nem értem hogy miért nem...

Én nem értem hogy miért nem jött meg e mnezeszem . Tobbi lent! Miert?

Figyelt kérdés
,pedig nem is voltam együtt egy fiuval se már,se semmi ilyesmi,de egyik honapba meg volt az elejen egy kicsit es a vegen is egy kicsit...de miert? es most meg semmi!! terhes vagyok?? de az lehetetlen ha meg szuz vagyok es nem voltam szexualis kapcsolatban!!! igaz az is hogy még 1éve sincs meg nekem :)
2013. aug. 27. 10:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Akár 2-3 évbe is telhet mire rendszeres lesz a menstruáció. :)
2013. aug. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
köszii :) hát akkor az mes hosszu ido :D
2013. aug. 27. 11:31
 13/18 anonim ***** válasza:
Megint az előző vagyok. Amíg kevesebb mint fél év van 2 menstruációd között, addig nincs miért aggódnod. :))
2013. aug. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
:) pl. ha nem jon meg akkor se akkor mi lehet a problema? :)
2013. aug. 27. 11:43
 15/18 anonim ***** válasza:

Azért írtam ide, hogy gondolkozz el, és nézz utána a dolgoknak (ne csak a menstruáció késésével kapcsolatban)! Mivel lassan elkezdesz fiúzni, és ami még fontosabb, a terhesség miatt IZGULSZ, mert nem vagy képben az emberi test működésével! Köszönöm, hogy felhívhattam figyelmedet hiányosságaidra, és bízom benne, hogy teszel valamit tudásod fejlesztésének érdekében! Így majd nem itt kérdezed szüzen, hogy vajon terhes vagy-e!


Korábban pedig választ is adtam, hogy fiatal korban ez természetes lehet... később beáll. Ha nem - orvos.

2013. aug. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
koszi!!! és mar volt fium! de nem volt szexualis kapcsolat vele! es nemis olt komoly! :)
2013. aug. 27. 11:47
 17/18 anonim ***** válasza:
Én ezt nem hiszem el, hogy egy 14 éves megkérdi, hogy szüzen lehet-e terhes. Én fejbe lövöm magamat komolyan. Ez 99% , hogy kamu.
2013. aug. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
jolvanna :D
2013. aug. 27. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!