Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 18 éves vagyok és elvettem a...

18 éves vagyok és elvettem a barátnőm szüzességét állítólag, velem van a gond?

Figyelt kérdés

szóval átjött és elkezdtük simi tapi ..stb aztán bedugtam és akadálymentesen bejutottam ...fel se szisszent!!!! O.O

áLLÍTÓLAG SZŰZ VOLT .

Mikor ezt szóvá tettem mérges lett összecsukta a lábait fel állt és le szedett egy biosz könyvet a polcról a fas*omra dobta..Egyáltalán hogy merte ezt megcsinálni???

Fiúk! Volt hasonló történés az életetekben??

Most velem volt a gond? Tényleg ezt érdemeltem holott ő csapott be és már nem is szűz?? Ki tudja hányan jártak benne... kb 3 cmre alapból ki volt tágulva és mondom.. a bejutással se volt gond... most dobjam?



2013. aug. 29. 19:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
81%

vagy van műpénisze amit helyetted használt eddig.

de a felháborodás a hazugság legfőbb jele ha csak döbbenten rád nézett volna akkor igazat mond.

2013. aug. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
73%
Rád férne egy biosz óra..egy dupla..nem mindenkinek van meg a szűzhártyája(sporttól,tampontól stb is elszakadhat) és nem is mindenkinek fáj..genetika..ez ADOTTSÁG. Az meg hogy nem volt szűk,szintén Adottság...vagy sok maszti...és már könnyen bemegy..Amúgymeg nem mindegy hogy szűz volt vagy sem? Örülj,hogy élvezte és nem fájt neki..komolyan...hihetetlen vagy.
2013. aug. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 Noydra ***** válasza:
100%
Ha normálisan felizgult+esetleg nem volt meg a szűzhártyája sportolás vagy bármi miatt, akkor bejuthattál akadálymentesen. Bár a reakciója érdekes lehetett :D De egyáltalán nem biztos, hogy hazudott... jó ha tudod :)
2013. aug. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
89%
Addig szűz, amíg farok nem járt benne..akármivel masztizhatott az elmúlt években, amitől kitágult, erre nem gondoltál?? Szerinted egy lánynak nincsenek igényei?? Vagy te sosem nyúltál magadhoz??? Nem értem a mai pasikat, Istenbizony...
2013. aug. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
nehogy már magának vegye el.....
2013. aug. 29. 20:01
 6/29 anonim ***** válasza:
80%

Azért akik a bioszóráról oktatnak: a szűz hártya nem felszívódik szex után, csak kitágul. Jézusom. Éppen ezért a "nincs meg a szűzhártyája" kifejezés úgy szar ahogy van. Ott van, csak kitágult.

Egyébként kérdező, ja. Most ezen minek pattogsz? Nem mindegy, szűz volt-e vagy nem? Lehet sportol, sokat maszturbál, vagy csak tág a vaginája. Nagy dolog.

2013. aug. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
92%
Dobjad. Legalább nem kell szegénynek egy ilyen agyatlan kreténnel járnia.
2013. aug. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
De normális vagy, mi az ,hogy magának vegye el? Mit vegyen el? amíg más emberrel nem szexel, addig szemantikailag szűznek minősül. Nem egy rezgősvibri tesz róla, hogy ne legyen az. Nőj már fel fiam, szégyent hozol apádra.
2013. aug. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
és most ezért tökön kellet ba*znia egy biosz könyvel ..ami nem mellesleg kibaxot nehéz??
2013. aug. 29. 20:20
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy biztos, téged sem az eszed miatt szeret a barátnőd, ha ezek után szeret egyáltalán. Ki akartad tenni a véres lepedőt a balkonra, hogy a szomszédok is lássák, hogy szűz volt a csajod, vagy mi a rosseb?
2013. aug. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!