Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Win 7 (32) telepísre megoldás?...

Win 7 (32) telepísre megoldás? Két egyforma gépem van, az egyikre sikerült telepíteni, de a másikra nem. Most vettem (pc bontóban állítólag jó, bevizsgált) winyót mindkettőbe. Azt kíírja, hogy nem tudja formázni a lemezt, hibakód:0x80070057

Figyelt kérdés
Már 3 winyón próbáltam, mindegyiknél ezt írja ki. Ha átrakom a másik gépből, akkor a már telepített winyó szépen működik. Mi lehet a baj? Lehet hogy a BIOS-nál nem jó valami? Ha egy gépen van a két winyó, a rendszer elindul de az egyik winyót nem engedi formázni. Nem vagyok nagy zseni, ezért előre is köszönöm a válaszokat.

2012. dec. 23. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:
ha ugyanaz a két gép (alaplap is ) akk a rossz gép vinyóját tedd be a jóba, ott telepítsd fel fullosra majd rakd vissza
2012. dec. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már próbáltam azt is, de semmi. Ennyi merevlemez közül egy se volna jó?? A pc bontósok szerint csak tesztelt winyót árulnak...-már kételkedem benne.
2012. dec. 24. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!