Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy szűz lánynak egy szűz...

Egy szűz lánynak egy szűz fiúval vagy egy tapasztalttal jobb elveszíteni a szüzességét? 17/L

Figyelt kérdés
Nem kérek privátokat.!! Nem tervezem elveszíteni csak úgy érdekel :)

2013. szept. 1. 11:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem mindegy, ha csak el akarod veszíteni?
2013. szept. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Azzal akitbe szerelmes!
2013. szept. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Fingom nincs. Az általánosan elfogadott nézet az, hogy szeretnie kell a fiút és akkor tök mind1, de én a magam részéről nem tudom, nem vagyok nő.
2013. szept. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

Tapasztaltabbal.


17/L

2013. szept. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
*akibe
2013. szept. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Regisztrátor ***** válasza:
91%
Velem.
2013. szept. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Tapasztaltabbal. A fiúnak figyelnie kell, és sztem ha tapasztaltabb, akkor jobban tud több felé "koncentrálni". De nem voltam még szűz fiúval, szóval ez csak tipp.
2013. szept. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Pallós Fanni válasza:
Egy tapasztaltabbal sokkal jobb !
2013. szept. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Bino ***** válasza:
Olyannal, akit szeret és ő is szereti és figyel rá.
2013. szept. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem voltam szűz fiúval, de úgy gondolom, hogy mivel mindkét félnek nagy dolog ez... Annak is megvan a varázsa, ha mindkettejüknek az az első alkalom, de valljuk be, azért a lánynak is és a fiúnak is könnyebb dolga van, ha első alkalomkor a partnere kicsit tapasztaltabb. Könnyebben rá tudja bízni magát, hiszen a másik tudja, mit csinál, és szűz fiú esetében (ahogy hallottam) gyakori, hogy idegességében egy ideig fel sem áll, szóval ez is macera... És mivel mindkettejüknek első alkalom, egyikük sem tudja, mire számíthat, és ezért kicsit még bizonytalanabbak. Míg egy tapasztalt partner azért már tudja merre hány méter, és tisztában van a dolgok menetével, plusz az első alkalmad egy tapasztalttal tényleg szólhat csak és kizárólag rólad.

De mint mondtam, annak is megvan a maga varázsa, ha együtt vesztitek el, nyilván. :)

2013. szept. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!