Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy szűz lánynak egy szűz...

Egy szűz lánynak egy szűz fiúval vagy egy tapasztalttal jobb elveszíteni a szüzességét? 17/L

Figyelt kérdés
Nem kérek privátokat.!! Nem tervezem elveszíteni csak úgy érdekel :)

2013. szept. 1. 11:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs olyan akinek mindkettőben lenne tapasztalata :)

Privat Vélemény: szerintem jobb ha Mindkét Félnek az első. Úgy Kevésbé van az az érzés hogy mit fog szólni a másik.

2013. szept. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szexuálpszichológustól olvastam, hogy a lányoknak érdemesebb tapasztaltabb fiúkkal, aki már nem szűz.


De ha viszont minden lánynak ezt tanácsolják, akkor a fiúk hogy fogják elveszteni a szüzességüket?

2013. szept. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nálunk mindketten szüzek voltunk (15L és 18F). Vele sokkal jobb volt mint azóta bárkivel, de sajnos rövid ideig voltunk együtt
2013. szept. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

ha a srác nem olyan félős, és ért a szex anatómiájához akkor nincs szebb dolog a világon ha valakik együtt fedezik fel a másikat :)))


de persze amúgy a valóság nem ilyen, a csajoknak tapasztalt kell, olyan ez mint amikor kijössz az egyetemről munkaszűz vagy és csak tapasztaltakat vesznek fel elsősorban xd

2013. szept. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!