Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most komolyan, ennyire népszer...

Most komolyan, ennyire népszerű a körülmetélt pénisz a nők körében?

Figyelt kérdés

Olvasgattam itt a kérdéseket, és nemrég valaki föltett egy kérdést hogy mi a nők véleménye a körülmetélt péniszről, és valami iszonyú sok lány komentelt hozzá, és mindegyik pozitívan szólt hozzá, akik már láttak olyat azok is, amelyik lány meg még nem látott az mind azt írta kíváncsi lenne egyre. Lányok akik még nem voltatok ilyen péniszű férfivel együtt, de kíváncsiak lennétek milyen, akár még azt is kompenzálná a körülmetél pénisz, hogy a tulajdonosa tapasztalatlan a szexben? Ha ezt tudom, akkor már rég ezzel csajoztam volna. :DDD


Körülmetélt szűz F



2013. szept. 2. 00:56
 1/9 anonim ***** válasza:
21%

zsidó = sok pénz = népszerűség

arab = "egzotikus" = szintén népszerűség

2013. szept. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Ne éld ebbe bele magad. :D
2013. szept. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%

Amelyik lány kipróbálja az utána ragaszkodik hozzá.

Persze akinek nincs összehasonlítási alapja az nem keresi.

2013. szept. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

:D

Dehogy ragaszkodik! Tovább nem bírja, csak kiszárad.

2013. szept. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Valóban ne éld ebbe bele magad. Valószínűleg csak azért vannak úgy odáig érte a válaszadók, mert Magyarországon nem divat a körülmetélés és "ritkaságnak" számít.

A lányok azt se szeretik, ha ugyanolyan ruhát viselnek, mint más.

Én voltam már együtt körülmetélt pasival is meg nem körülmetélttel is, igazából teljesen lényegtelen - nekem legalábbis.

Vallás miatt, egészségügyi okokból, vagy esztétikai okokból, de a nagyvilágban kisfiúk, férfiak ezreit metélik körül, amivel én személy szerint nem értek egyet, elvégre én feminista vagyok, s mint olyan az egyenlőség támogatója, és ahogy azt sem nézem jó szemmel, hogy kislányok, nők ezreinek távolítják el a csiklóját különböző kultúrákban, én a nem saját döntésből adódó kisfiúk körülmetélést is ellenzem. De ez az én véleményem. Egészségügyi okokból én azt mondom áldásom rá, viszont pusztán esztétikai okokból.... mert hogy azt tartják egyes nézetek, a fityma nélküli pénisz szebb...

Az viszont bizonyított tény, hogy a férfiak jobban élvezik a szexet fitymával, szóval ha valaki körlmetéltetné magát az esztétika érdekében feladva a jobb szexuális együttlétet, az felszínes ember.

Ez nyilván nem feltétlen a te kérdésedhez tartozott, de szeretek elvonatkoztatni.

Szóval, no, sugarpie, nem fogok a farkadra ugorni, csak mert a farkad szerint Ábrahám nemzettsége lehetnél - vagy ha vallásodból történt a beavatkozás, akkor vagy is.

2013. szept. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16%
Az összes kinyalogathatja a fitymám alól a túrót.
2013. szept. 2. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%
Utolsó: Nekem egyszer meg is tette egy egy házibuliban. Mentségemre szóljon, hogy akkoriban napokig masszívan alkoholizáltam és nem gondoltam a csajozásra, így fürödni is szökőévente fürödtem, de egyszer csak félrészegen rámcuppant egy kiscsaj. Én meg akkor kapcsoltam, mikor lecuppant a farkamról, elkezdte nyaldosni a száját majd mielőtt elsüllyedtem volna a sárgaföldig poénra vette a figurát, majd valami olyat mondott hogy a túrós jobb mintha lekváros lenne és szopott tovább.
2013. szept. 2. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
46%

Nehogy elhiggy mindent elsőre. Nekem körülmetéltként elsőre sokszor volt ez a reakció a nők részéről, hogy örülnek. Aztán látták, hogy nem mindig olyan jó ez, sőt, szex során számomra, számunkra ez többször volt rossz, mint jó.

Itt meg ráadásul van egy kis kör, akik propagálják a körülmetélést, évek óta pont egy nő járja az összes ezzel foglalkozó kérdést és írja boldog-boldogtalannak, hogy milyen boldog lesz majd a nője annak, akinek levágják a fitymáját..... szánalmas.....


Innen üzenem: nem, nem lesz feltétlenül jobb, sanszos, hogy kifejezetten rosszabb lesz.

2013. szept. 8. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
36%

Hogy mennyire nepszeru a korulmetelt penisz a nok koreben?

Eleg megnezni a love.hu oldalt, ami a legnepszerubb tarskereso. Ott be lehet jelolni a reglapokon, hogy egy no akarja-e, hogy a partnere korulmetelt legyen. Hat en nem talaltam egyet se, aki ilyet akarna, viszont joparat lehet talalni, aki kifejezetten odairja, hogy nem akar korulmetelt pasit. Meg lehet nezni barmikor, ha valaki nem hiszi!

2014. júl. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!