Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van egy srác kivel több mind...

Van egy srác kivel több mind 3 hónapja, hogy járunk, de még egyszer se mondta, hogy szeret. Le akar velem feküdni, mivel nekom ő lessz az első megéri vele lefeküdni, egy olyannal aki nem szerelmes belem? Csak azért van velem, hogy megkapjon?

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nehéz eset, mert nekem is volt ilyen. 1 év után mondtam a lánynak, hogy szeretem, mert akkor éreztem csak. Mi is lefeküdtünk 3 hónap után és ő megmondta, hogy szeret. Én egyenes voltam vele és megmondtam, hogy nem csak lefektetni akarom és utána is kell, erre rá is kérdezett. Javaslom neked is nézz a szemébe mélyen és kérdezd meg mit akar tőled. Ha a válasz közben nem a szemedbe néz, nem egyenes jellem.
2009. nov. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha szereted, és megtörténik, lehet h azt várod majd hogy veled marad, és happy end, de lehet h nem így történik.. azért szokták javasolni a csajoknak, h azzal legyen az első, akivel viszontszeretik 1mást, mert így kisseb az esély ara hogy az első szex után egy életre szóló rossz emléket szerezz, azzal h azt érzed h esetleg csak arra kellettél. ettől még lehet nagyon jó vele, de én kivárnék..
2009. nov. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%
bmeg, kibírt 3 hónapot szex nélkül, és még te azon filózol, szeret-e? :D
2009. nov. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ne vezesd össze a kettőt...azt hogy nem mondja hogy szeret meg hogy le akar fektetni...

Nem járna veled ha nem akarna lefektetni...ez alap.

Az hogy nem mondja lehet csak egy dolog mert ilyen a beállítottsága de lehet hogy tényleg nem szerelmes beléd.

2009. nov. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!