Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok, érdemes olyan...

Mit gondoltok, érdemes olyan nővel az első szex akibe nem vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés

Szóval én mindig is szerelemre vágytam meg egy komoly barátnőre, de soha nem jött össze, már 20 éves vagyok, most van egy nálam pár évvel idősebb csaj akivel lefeküdhetnék, jól is néz ki, jól kijövünk, lehet, hogy lesz több is mint szex, nem tudom, még nem nagyon ismerjük egymást.

Ti mit tennétek?Volt már valaki hasonló helyzetben?


2011. jan. 15. 19:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

alapból nem lenne célom megfektetni de ha véletlenül úgy jönne össze miért ne ? nézd más szemszögből: tegyük fel az a bizonyos szerelmed szűz :D mi lenne a jobb ?:D szüzen bénázni vagy úgy meg .. hogy 90 évesen is ezt mesélje az unokáknak ?:D


19F

2011. jan. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
hát nemtudom szerintem az a legszebb,ha a szerelmeddel veszted el :) de ez az én véleményem!
2011. jan. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mindenképpen, mi van ha csak 10 év múlva leszel szerelmes akkor meg nem mersz majd álmaid nőjénél se kezdeményeni vagy ha mégis csodálkozol, hogy utána miért nem hív vissza.
2011. jan. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem, mert még fiatal vagy ahhoz, hogy ezt tedd. Nincs annál szebb dolog (de legalábbis kevés van), mint amikor a szerelmeddel veszted el. És te még akármikor megtalálhatod őt.
2011. jan. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

szerintem ez hülyeség hogy a szerelmednek akarsz azzal megfelelni hogy előtte elveszted direkt hogy neki majd jólegyél...

ha a SZERELMED az mindent megért és sztem még örülne is neki,hogy még szűz vagy és neki adod :) főleg ha még ő is szűz!

2011. jan. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
20 évesen szűznek lenni? Már jócskán rád fér egy kis lazítás. Hagyd ezt a szerelmetes baromságot, majd találsz párt magadnak, most SZEX!
2011. jan. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Érdemes, és nem kell egyből belevágni a közepébe, sokminden jóból kimaradsz, ha nem a szerelmeddel, szépenlassanfokozatosan juttok el odáig. Az meg hülyeség, hogy jajmivanhabénáznifogsz... ahogy már írták, a szerelemnél nem a teljesítmény a fontos.
2011. jan. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Jajjdehülyevagyok, útközben elfelejtettem hogy szól a kérdés...

Szóval, Edit aszondja NEM érdemes nemszerelemmel, és érdemes szerelemmel, na. Estevan.

2011. jan. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

amúgy én nem azt mondom/mondtam hogy ne dugjál :D

hanem, hogyha úgy gondolod h megbánnád amikor a nagy ő-höz jutsz akkor ne tedd, de ha megakarod fektetni a csajt akkor hajrá :)

2011. jan. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

simán mehet!

ő tudja mi az ábra? mennyire tapasztalt? volt már szűz sráccal?

2011. jan. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!