Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bennetek mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennetek mennyi idő után alakul ki a szerelem? Ha az első 1-2hónapban nem érzem magam szerelmesnek csak szeretek vele lenni lehetek még szerelmes?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 21:47
 1/9 Moszuke ***** válasza:

hát nekem pár hét után kialakult.. addig csak jó időtöltés volt meg ismerkedés az összes "randi".


de egyre jobb és jobb lesz, mélyülnek az érzelmeim kő keményen... már szinten félelmetes:D

22/f

2011. jan. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én ezért hagytam ott a volt "barátomat". másfél hónap után nem éreztem rajta semmilyen mélyülést, inkább kiléptem mielőtt beleszerettem volna. de késő,mert azóta se tudtam elfelejteni, viszont rosszabb volt vele, néztem a szemébe és nem láttam semmit, vártam hogy megöleljen de nem éreztem, h szeret.... ha eddig nem alakult ki több, nem valószínű h ki fog alakulni. szerintem.
2011. jan. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Moszuke ***** válasza:

lehet félreértem, ha igen akkor bocsi..


csak vártad, hogy megöleljen?.. talán szólni kellett volna neki hogy neked a k_rva ölelés jól esik.


ejj b.zd... mi a barátnőmmel mért van az hogy eltudjuk mondani mi az ami extra jól esik, mi az amire vágyunk?....(dicsérő szavak, kimondott érzelmek, ölelés, ilyen-olyan csók, simogatás, csikizés akármi)


és ha nem is ott helyben de legközelebb vagy 2-3randi után már alkalmazzuk a tudást amit egymásnak adtunk.. a tudást hogy hogyan fejezzük ki a szeretetünk a másiknak.

borzalmasak vagytok, komolyan:)

ha magától nem megy akkor beszéljétek meg.. nem olyan szégyen az..


nem lehet tudni hogy mire vágyik a másik ha nem mondja el..o.O nem vagyunk egyformák.. míg nekem jól esik egy ölelés addig a barátnőmnek jól esik egy dicsérő szó vagy egy érzelmet kifejező szó... és én hiába adok ölelést neki, mert azt hiszem a neki is olyan jó mint nekem... neki egy ölelés "csak" 1 ölelés... neki egy dicsérő szó az ami felér egy "öleléssel".. ha érted mire célzok.. na mind1.


22/f

2011. jan. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem kellett volna így kiakadnod, mert nem írtam le részletesen! én nem csak ültem és vártam,h megöleljen és h kitalálja a gondolataimat! mondtam neki,h mire vágyom... elég ritkán keresett, volt hogy egy-egy nap kimaradt nem is keresett.... először elmondtam neki, hogy nekem ez rossz, vagyis én egy kapcsolatot nem tudok úgy elképzelni,h nem beszélünk minden nap! és aztán továbbrasem változott a helyzet és mondtam neki, h kezd elfogyni a türelmem..... ő kedvesen elmondta,h nála nem alakult ki az h igényelje azt, h minden nap beszéljünk stb......... ebből egyértelművé vált, h kb semmit nem jelentek neki amit meg is beszéltünk és békében elváltunk. nem ültem a számon, értelmes lány vagyok aki nem csodára vár, hanem csak szimplán nem érte el azt, akit szeret és inkább kilépett a kapcsolatból mint h lesse a telefonját vagy üljön a gép előtt és reménytelenül várja, hogy a fiú mikor méltóztatik küldeni egy egy soros üzenetet.
2011. jan. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

jah és az hogy neked tökéletes kapcsolatod van és megtaláltad azt az embert akivel egy hullámhosszon vagy és akit te is szeretsz, aki téged viszont szeret, nem jelenti azt,h ez olyan rohadt egyszerű.

inkább örülj, hogy ilyen szerencsés vagy és legyél boldog, ne engedd el, becsüld meg. másokat meg ne fikázz ki

2011. jan. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Moszuke ***** válasza:
ilyen a természetem.. nem kell mellre szívni.és ha a szuper párod semmit se lépett annak ellenére, hogy te a szájába rágtad mit tegyen akkor nem kár érte.. hagyd ott
2011. jan. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

azzal kezdtem, hogy azért hagytam ott!

egyébként meg a baj az, hogy én megszerettem... namind1, ennek most nem ennél a kérdésnél van a helye:D

2011. jan. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22:38 Igazad van, én tavaly egy lánykával ezért szakítottam. Elregéltem a gondjaimat, és láttam rajta, hogy gőze sincsen róla, hogy nekem az ilyesmik miért nem esnek jól. Nem az volt a baj, hogy nem szerelmes, hanem az, hogy sajnos ennyire egoista.
2011. jan. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

14:17 akkor elég hasonló a helyzet... az én volt barátom is értette mi a bajom, csak különösebben nem érdekelte...

:(

2011. jan. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!