Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » AZ elsö együttlétemen probléma...

AZ elsö együttlétemen probléma van potenciámmal de az alkalmon kivül semmi baj vele, van valakinek valami ötlete?

Figyelt kérdés
Az a problémám lenne ,hogy az elsö együtlétem van a küszöbön (f18) de amikor az akcio lenne mindig potencia probléma lép fel de elötte semmi gond áll mint a cövek. Van e valakinek valami ötlete?
2009. nov. 3. 22:28
1 2
 1/11 anonim válasza:

potencia tabletta?

jobb csaj?:D

mert mondjuk hogyha egy rajbabával akarod csinálni akkor meg is értem...

2009. nov. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
se a csajjal nincs baj se a potenciával csak akkor mikor ép kellene csak onnantol
2009. nov. 3. 22:34
 3/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sok hasonló kérdés van.Mért nem nézel utána? Az izgalomtól,a teljesítésvágytól van.Gondolkodni,izgulni és dugni nem lehet egyszerre.Kapcsold ki az agyad,és többedszerre sikerülni fog.Nyugi.
2009. nov. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
lehet h a látványtól egyből lekókad. mikor ruhában van még áll, de levetkőztetve már lankad mi? keress jobb csajt csak ennyit tudok javasolni
2009. nov. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4. a lánnyal semmi gond #3. köszi én is ezen a véleményen vagyok csak kellet a megerösités :)
2009. nov. 3. 22:49
 6/11 anonim ***** válasza:
magyobb önbizalmat!
2009. nov. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Gondolom még lány előtt nem nagyon vetkőztél le ugye?

Szerintem túl ideges vagy, túl görcsös - ha nem megy, akkor hanyagoljátok még a dolgot és inkább maradjatok a petting mellett. Ha majd nem lépnek fel ilyen bajok, lehet továbblépni.

2009. nov. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Velem is előfordúlt fiatalabb koromban. Az izgalom teszi , idővel kinövöd.
2009. nov. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Ez nálam is volt 1-2-szer főleg új csajnál akinek nagyon bizonyítani akarsz vagy esetleg nem vagy biztos benne hogy megfelelsz neki.


Nálam ez bejött:


Keress fel egy bioboltot ott kaphatsz növény alapú potencia serkentőt (Dragon power, Hard night stb. ) amit ha beveszel sex előtt egy órával garantáltan úgy fog állni ahogy az kell. Ezt egy darabig használod vissza fog jönni az önbizalom és nem kell többet szedni ... sok sikert

2009. nov. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A lányok is segíthetnének a dolgon. Ha olyan csaj lenne aki nem csak hanyatt vágódik hanem csinál is valamit akkor mindjárt jobban menne a dolog . keress olyan lányt aki csinál is valamit nem csak hanyatfekve várja a sültgalambot.
2009. nov. 4. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!