Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha túl szűk vagyok, akkor mit...

Ha túl szűk vagyok, akkor mit csináljak? Nagyon fog fájni aze lső?

Figyelt kérdés

Nekem ő az első barátom,de ő már több lánnyal volt együtt,szóval tapasztalt.

Amikor orálisan csinálja nekem,akkor nincs semmi baj és el tudok menni,de tegnap próbált megujjazni és egy ujjal is fájt.Elég nedves voltam,nem ez volt a baj.Félek,hogyha lefekszem vele,akkor nagyon fájni fog,mert elég nagy neki és ha már egy ujj is fáj,akkor az nagyon fog.


2013. szept. 22. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Az öklödet dugd fel
2013. szept. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudsz semmit sem csinálni. Egyetlen dolgot tehettek: sok sok petting, hogy nedvesedj. A fájdalmat a lányok többsége nem tudja elkerülni.
2013. szept. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Madartejlight válasza:

Igen valószínűleg fájni fog...nagyon de ne emiatt halogasd a dolgot mert előbb-utóbb így is át kell esned rajta és az első alkalom után már nem fog fájni egy kicsit sem sőőt...

Legfeljebb beszéljétek meg előre a dolgot hogy csak finomat és lassan és hosszú bevezetéssel.

2013. szept. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Madartejlight válasza:
amit elfelejtettem nem tudom (és nem is érdekel) hogy álltok az orális szexel de neked sem árt kicsit tevékenykedni hogy minél több síkosítás legyen.
2013. szept. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak a kislányoknak szűk. Várj amíg felnősz!
2013. szept. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!