Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl szűk vagyok. Nagyon fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl szűk vagyok. Nagyon fog fájni az első szex?

Figyelt kérdés
szűz vagyok, de amikor ujjazom magam csak egy ujjam fér be, kettővel már nem olyan jó. nagyon rossz lesz az első? :S:/ vagy ez miért van?
2012. dec. 28. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:

nemlesz az rossz. izgasd magad tovább, de csak a csiklót, ha már nedves vagy mehet 1-2-3-4 ujj is.


Amúgy ha véletlenül neked rossz lesz, a pasinak mindenképp jó

2012. dec. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha jol felizgatnak, akkor is fog de szinte kinek nem érted :D semmi para ha jo lesz a partner, akkor nem lesz gond. Amugy szüzen 2, az nem nagyon szük

16/f

2012. dec. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nyugodj meg, ne parázz rá erre. akkor sokkal jobban fel leszel izgulva, picit jobban kitágulsz, de úgyis kitágít majd.
2012. dec. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mert még nem járt benned f*sz azért.

Nagyon? Nem, de lehet, hogy egy picit fájni fog az elején.

2012. dec. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem exemet sose tudtam 2 ujjal ujjazni pedig pár évig együtt voltunk.
2012. dec. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha kellően benedvesedsz, ellazúlsz akkor nem. Gondolj csak bele: szülésnél mekkora a csecsemő feje és az egész ember ami kifér rajtatok.
2012. dec. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Addig még változni fogsz! Így igaz!
2012. dec. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha kellően benedvesedsz és ellazulsz, akkor is megeshet, hogy fájni fog.

6-os, a szülést ne keverd ide, az is fáj, nem is kicsit, sokkal jobban, mint az első szex.

2012. dec. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Túl szűk? Mihez képest! Nézegetted magad más lányokkal? És gondoltál már arra, ha szülni fogsz akkor hogy jön ki belőled a baba? Ne legyél hülye! A természet tudja a dolgát, Te ne izgulj!
2012. dec. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak kicsit fog fájni de közben élvezni is fogod.
2012. dec. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!