Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vajon sikerülni fog?

Vajon sikerülni fog?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kérlek, normális válaszokat adjatok. Előre is köszönöm! Az lenne a "problémám", hogy a közelmúltban mondhatni, lefeküdtünk a barátnőmmel, de nem élveztem/élveztünk el, nem is terveztük, ugyanis tartottunk tőle, hogy benyitnak hozzánk. A barátnőm nagyon sportos lány, nagyon sokat edz, és egyes irományok szerint van, hogy a sportolóknak edzés közben átszakad a szűzhártyájuk (a barátnőm együttléti alapon még szűz). Miközben csináltuk, párszor láttam az arcmimikáján, illetve mondta is, hogy fájt neki, tehát biztos, hogy elértem a szűzhártyáját, azonban lenne két dolog/kérdés. Ha sportolás közben átszakadt a szűzhártyája, honnan tudhatnánk, hogy elvettem- e a szüzességét, vagy sem? A másik pedig az, hogy én nem igazán éreztem, hogy érintettem volna a hártyát, csak ha nagyon mélyen behatoltam, és ezt ő is megmondta. Nem tudom, pontosan, de amikor legutóbb mértük, nagyjából 15 cm-es volt a péniszem, azonban ez kétséges, nem látom annyinak, visszagondolva (szerintem) 12 cm körül mozog. Ez a méret elég, hogy átszakítsam a szűzhártyáját? Egyáltalán (ha van) milyen mélyen helyezkedik el? Válaszokat előre is köszönöm!

2013. szept. 24. 19:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
most komolyan. ha féltek, hogy megtudják a szülei. akkor minek dugtok?
2013. szept. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Te jó ég, mit számít ez? Jobb esetben úgy is csináljátok még, akkor úgy is elszakad majd!! A lényeg, hogy már nem szűz, mert benne voltál. Egy 15 cm simán átszakítja, nem marad "szűz" addig, mire egy nagyobb farok kerül belé....
2013. szept. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem attól félünk, hogy megtudják, hanem nem szeretnénk, hogy ránk nyissanak. Másrészről mi nem dugunk, hanem szeretkezünk (majd). Ja, és nem ez a lényeg, köszönöm válaszod, rendkívül sokszínű volt...
2013. szept. 24. 19:59
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, második kommentelő, sokat segítettél! :)
2013. szept. 24. 20:00
 5/11 anonim ***** válasza:
bezárod az ajtót. nehéz.
2013. szept. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nincs kulcs. Nehéz nem hülyeségeket ide írni?
2013. szept. 24. 20:01
 7/11 anonim válasza:

Egy kisujjal ellehet venni egy lány szüzességét.

És az kb 5 cm. Szerintem elég éretlenek vagytok a szexhez..sport közben,hogy szakadt át a szűzhártya?

Ha csak nem rúdra ugró (ami a nunijába megy) akkor nem igazán értem.

Mert érted ha kosarazik és ugy eltud szakadni a szüzhártya akkor szerintem bennelesz a Hiradóba :D

2013. szept. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És konkrétan mi kell, hogy átszakadjon? Egy erős lökés, vagy folyamatosan kell csinálni, hogy átszakadjon?
2013. szept. 24. 20:26
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem is mondta annó egy kézilabdázó lány előre, hogy a sportolóknak a sport közben elszakadhat... Nem is volt szemernyi akadály sem... Máig sem hiszem el, hogy egy kézilabda tüntette el az útból... :(

De hogy évtizedek múlva még ugyanez legyen a szöveg...

2013. szept. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sport közben átszakadhat. De ez egyfelől ritka, másfelől ha meg is sérül, akkor is az esetek többségében egyáltalán nem úgy roncsolódik, mintha egy méretes pénisz (vagy jobb esetben csak vibrátor) ki-be járkált volna benne hosszú perceken át több alkalommal.


Viszont kifogásnak nagyon jó, mert a közhiedelemben elterjedt FÉLigazság.

2013. szept. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!