Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen érzés az első alkalom?

Milyen érzés az első alkalom?

Figyelt kérdés

A barátommal már egy ideje együtt vagyunk és ő már szeretne velem lefeküdni, én viszont félek.

Milyen érzés az első alkalom? Fáj? És ha fáj, mennyire?

Előre is köszi.



2013. szept. 24. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha annyit sem tudsz, hoyg fájhat, akkor inkább várjatok pár évet. Hány éves vagy? 10?
2013. szept. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha félsz, akkor tutira szar lesz! Előbb nőjél fel!
2013. szept. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem! Tudom hogy fáj vagyhát gondolom mert eddig valaki azt mondta nem faj, valaki meg azt hogy fáj ey nemtudom már eldönteni de inkább az erdekell hogy mennyire fáj?!
2013. szept. 24. 22:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire figyelmes a partnered, mennyire tudsz ellazulni. Ha nagyon, akkor csak élvezni fogod, nem fogsz fájdalmat érezni. Ha ajtóstul ront a házba, akkor nagyon is fájhat. Kettőtökön múlik. Hagyjatok időt, hogy ráhangolódj, és akkor minden rendben lesz.
2013. szept. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem egyáltalán nem fájt,és nem is véreztem.
2013. szept. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Orsivagyokén válasza:
nekem rohadtúl fájt de nem is volt figyelmes
2013. szept. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!