Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » FIÚK! Párkapcsolatban mennyi...

FIÚK! Párkapcsolatban mennyi az az idő, amiről ti is azt mondjátok, h na ez a csaj jó hamar "odaadta magát" nekem?

Figyelt kérdés
Mondjuk a csaj 18 éves és szűz.És milyen véleménnyel lennétek róla? (nem a nagyfiús vagány válaszokra vagyok kíváncsi,hanem úgy őszintén,igazából. Úgyis névtelen oldal :) )

2013. szept. 25. 19:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát ez egy elég értelmetlen kérdés számomra...
2013. szept. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
az első barátnőmmel 4 hónapot vártunk szűzként
2013. szept. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tehát mennyi az az idő számotokra( pl. 1 hónap,3 vagy fél év? )amire te mint csávó is azt mondod,h kevés,ennek ellenére már megtörtént szex.
2013. szept. 25. 19:57
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem minimum 2-3 hónap. Bár én nem úgy működöm mint más fiúk...

Ha ennél előbb megtörténik, akkor sem mondom hogy könnyen adta magá minden esetben. Lehet hogy már annyi idő is elég volt az olyan erős kötődéshez. Ennyi.

Remélem kielégítő választ tudtam adni. ;)

2013. szept. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Értem . Igen köszönöm :)
2013. szept. 25. 20:01
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem lehet alkalmazni egyetlen szabályt. A találkozások gyakoriságától is függ. Szerintem az a legjobb, ha spontán alakul ki a szituáció. Nyilván ne az első randi után, mert abból csak "egy éjszakás kaland" lesz (de ezt Te is tudod). Ha úgy érzed, hogy el jutott már a kapcsolatotok arra a szintre, akkor vágj bele. Érezni fogod, mikor jött el az ideje. Egy hasznos tanács: ha a pasi hamar le akar fektetni, erre van kiélezve a kapcsolat már az elején, akkor "menekülj".
2013. szept. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló körülmények között mi is 3 hónapot vártunk, de ez azért erősen egyén- és kapcsolatfüggő: milyen gyorsan haladtok, mennyire érzitek szükségét stb.
2013. szept. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a barátommal 3,6 hónapja vagyunk együtt :) mindketten 18 évesek vagyunk és szüzen ismertük meg egymást. 2 éves évfordulókon vesztettük el a szüzességünket. :) de míg nem szexeltünk addig pettingeltünk :) az én barátom 2 évet várt rám és azt mondta, hogy egyáltalán nem bánja. :) viszont a szexben amit tudok megadok neki ;) 18/L
2013. szept. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Hát az én barátnőmmel az úgy volt, hogy osztálytársak lettünk felső suliba. Össze jöttünk az elején, de utána szét mentünk mert bekavart a volt palija, de 2 év után újra össze jöttünk és akkor egy hét múlva lefeküdtünk. De hozzá teszem hogy 2 éve ismertük egymást nagyon jól :) Bár nekem ez így hamarnak tűnt, de végül is...csak két éve ismerjük egymást :)
2013. szept. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
én úgy gondolom hogy szűzkét min 3hónap kell ! Mert sok olyan gyerek van aki adja madát közbe csak dugni akar ! Meg ha tul hamar történik meg 1hónap két hét így senkinek sem lesz jó véleménye ! De ha szeret a fiu akor nem várja el hamar és nem erölteti meg semmi 20f
2013. nov. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!