Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy párkapcsolatban felpofo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy párkapcsolatban felpofoz titeket a csaj, de végül kiderül h ti nem tehettetek semmiről. Akkor elhagynátok a csajt még akkor is ha bocsánatot kérne és könyörögne h ne szakítsatok vele?

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 22:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Akkor most fejtsd ki szépen,mert ennyiböl aligha lehet rendesen rendes választ adni. Mi volt amiért felpofozott,miért nem te tehetsz róla és a többi. azért novellára nincs szükség. Csak tömören.
2012. márc. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Mivel kapcsolatban?

Attól függ milyen súlyosságú ügy volt, mert akkor megérteném, h kibukott a feltételezéstől.

2012. márc. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Igen. Előbb hallgasson meg, aztán büntessen, ne fordítva.
2012. márc. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Szerintem az alap hogy egyszer kétszer felpofoz a csaj :D
2012. márc. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Engemet nem pofozott fel még egy csaj se, és egy kapcsolatomban se volt még ennyire súlyos probléma. Hát pl. ha azt hinné a csaj h a psaija megcsalja őt
2012. márc. 19. 22:14
 6/26 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsiságból kérdeztem
2012. márc. 19. 22:15
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha rám kezet emel a csaj, először is elkapom a kezeit és utána mehet Isten hírével nélkülem. Én nem tolerálom az ilyesmit. Megütni sosem fogom, de amelyik rám kezet emel, annak a kapcsolatnak ott és abban a pillanatban vége, visszavonhatatlanul.
2012. márc. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Hát én már ott elhagynám amikor meggyanusít. Mindig becsületes voltam,és megbíztam minden páromban.cserébe elvárom, hogy becsületesek legyenek velem szemben,és bízzanak bennem.
2012. márc. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Szerintem abban az esetben megbocsájtható.

Én az exemnek olyat lekavartam h csak hápogott. El is hagytam. Egy 1 után könyörögte vissza magát.

Igérgette h nem fog piálni és nem tartotta be. Elmentünk bulizni, berugott. Már akkor összevesztünk aztán elkezdett hazudozni az ismerőseinknek meg kavarta a szart. Na akkor kapta a pofont. Persze mikor visszakönyörögte mnagát megint megigérte h nem fog részegeskedni, de ugyan úgy ment minden

2012. márc. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
93%

Még ha oka is lenne haragudni, akkor is a kezét törném el az olyannak, a meg meri ütni a párját.

Bár én nő vagyok, de el nem tudom képzelni, hogy olyan emberrel legyek együtt, aki megütött, és nem azért mert a nőket nem szabad megütni, hanem mert abból a kapcsolatból hiányzik a tisztelet.

Ha egy nő megüt egy férfit, akkor is ugyanígy gondolom, onnantól nincs keresni valójuk egymás mellett.

2012. márc. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!