Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Azt mondják az elsőt soha nem...

Azt mondják az elsőt soha nem felejtjük el, ezért ha beleszerettem egy srácba megéri vele elveszíteni, h utána ha esetleg szakítanánk összetörök, és soha nem felejtem el, vagy egy olyan sráccal veszítsem el aki a barátom, de nem veszítek vele semmit?

Figyelt kérdés
A barátnőm azt mondta h inkább a második legyen, mert így nem fogok összetörni. Szerintetek?

2013. szept. 26. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Most meghalt pár agysejtem. De tényleg.
2013. szept. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyilván azzal, akit szeretsz. Az nem törne össze, ha egy pasi, aki nem is kötődik hozzád, csak úgy megizélne, aztán dobna?

A lényeg, hogy szerintem még senkivel se próbálkozz!

Az meg elég gyakori, hogy nem az első párjukkal maradnak életük végéig az emberek. Ez nem feltétlenül törés.

2013. szept. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet így kilogikázni, hogy kivel jobb, meg mikor jobb. Amikor jön, akkor jön.

Ha van egy partnered, akivel VALÓBAN jól érzitek magatokat, miért ne tegyétek meg...? De csak azért kihasználni egy havert, mert d*ghatnékod van.. Kissé gyerekes. Kissé nagyon.

2013. szept. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez az egész úgy hülyeség, ahogy van, már bocs.

Amúgy azt mondom, hogy egyikkel se feküdj le. Akkor lesz jó élmény az első, ha olyannal fekszel le, akiről azt érzed, hogy csak ő kell neked. Tuti nem érzed így, akkor nem gondolkoznál ilyenen, hogy mással inkább...

És az se igaz szerintem, hogy az első alkalom ekkora nyomot hagyna. Max akkor ennyire maradandó szerintem, ha negatív élmény (márpedig egy random sráccal nagyobb eséllyel lesz negatív élmény)

22L

2013. szept. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet csak túl fáradt vagyok, de a konkrét kérdés az lenne, hogy várj-e addig amíg megtalálod az igazit, akivel életed végéig együtt maradsz?


Amúgy neked kell érezni, hogy szereted-e az adott srácot annyira, hogy egy szinttel feljebb emeld a kapcsolatotokat egyszerű járásból. ( a van benne szex nekem egy következő szint) És igen, az elsőre mindig emlékezni fogsz, de nem feltétlenül biztos, hogy a szakítás összetör. Én is emlékszem az első sráccal töltött első alkalomra és még párra nagyvonalakban, akiről azt hittem ásó-kapa-nagyharang, ehhez képest szakítottunk, utána volt egy-két kósza kaland majd találkoztam a párommal, együtt élünk és az előzmények miatt tudom, hogy vele a legcsodásabb, legjobb, legleg. Tudom értékelni, mert tudom milyen a más, így mégjobban élvezem vele a dolgokat. Ha ő lett volna az első is élvezném, de lehet nem ennyire. Meg ráadásul nekem kellett a kiéljem magam rész (a haldokló előző kapcsolat végén jöttem csak rá erre, addig nem fordult meg a fejemben), vagyis ne azon kattogjak, hogy vajon mással milyen lehet. Megtudtam, így most már ez a kérdés egyáltalán nem hajt.


23 N

2013. szept. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!