Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány, akinek a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akinek a legjobb barátja vagyok, úgy érzem beleszerettem és nemtudom mondjam-e el neki, vagy ne? Ha elmondom és ő nem így érez akkor mi lesz utána ettől félek, mert ezt a kapcsolatot szeretném megtartani és nehogy ezzel elrontsam.

Figyelt kérdés
Mitévő legyek?
2010. ápr. 27. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Menj oda hozzá és mond ezt:

Nagyon régóta ismerjük már egymást, ideje az alapokra építeni..amiket már leraktunk. kezdjük egy gyors pénisz játékkal..

2010. ápr. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezzel én is voltam így kb 5 hónappal ezelőtt.


Nem a legjobb dolog, ezért szar mindig ez a fiú-lány barátság ritka az hogy egy idő után az egyik fél ne akarna többet, ne szeretne bele jobban a másikba, vagy csak testi vágy.


Háát igen fent áll a veszélye annak hogy ha ezt közlöd vele, akkor vége a barátságotoknak, de lehet, hogy azt fogja mondani hogy ő is szeret és próbáljátok meg ti ketten, vagy azt mondja hogy maradjatok csak barátok. Ez egyéntöl függ, hogy mit választ.


De talán jobb megtudni hogy mit szeretne veled, úgy szerintem sokkal rosszabb együtt lenni valakivel, hogy tudod, hogy soha nem lehet több köztetek, akárhogy is szeretnéd, mert ő a pasiját szereti és sosem szakítana vele érted, és te minden találkozáskor csak szenvednél, és hiú ábrándokat követnél. Ami hosszú távon rossz.


Szóval inkább ne legyen akkor köztetek semmi, ha nemet mond. Különben te csak szenvedni fogsz.

2010. ápr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én is voltam már ilyen helyzetben. 1 évig legjobb barátok voltunk szinte, egyszer iszogattunk és elcsattant egy csók, aztán összejöttünk. 1 évig jártunk, nem volt jó, romlott a viszonyunk, lassan 8 hónapja szakítottunk, teljesen eltávolodtunk egymástól azóta sem beszélünk. Nem elkeseríteni akarlak, de egyszer sajnos minden kapcsolatnak vége van, jobb megtartani a jó viszonyt. Bocsi, lehet hogy egy kicsit negatív vagyok, de pont a napokban gondolkoztam el azon, hogy hogy elrontottuk. :(
2010. ápr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok egy lánnyal...de én elmondtam neki hogy szeretem. és ugyanúgy barátok vagyunk.
2010. ápr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is voltam így. Én a lány voltam a történetben. 4 évig legjobb barátok voltunk és én nem is sejtettem, hogy 4 éve tetszem neki. Bevallotta, és én komoly dilemma elé kerültem. Valami azt súgta, mivel 3 éve nem volt párom, hogy talán ki kéne próbálni, de tudtam hogy sose szeretném úgy, csak pótlék lenne, de ezt a legjobb barátommal nem tenném meg, mert fontos nekem, egyik barátnőm belehajszolt hogy most rögtön adjak szegény srácnak választ. Megmondtam neki, hogy nekem nem menne a szerelem maradjon minden a régiben. Mire ezt kimondtam kicsit hosszú ideig 2 hétig azon őrlődtem, hogy mi a fenét mondjak, belevágjak vagy ne, mert elveszíthetem ha nem tudom úgy megszeretni. Mikor elmondtam, hogy maradjunk barátok totál kiakadt, hogy két hétig húztam az agyát, és milyen kegyetlen vagyok, azóta kvázi utál...

szóval, ha el is mondod neki mit érzel, ne sértődj meg ha ő nem fogja viszonozni, de remélem ő is szeret a szíve mélyén és boldogok lesztek ;)

A lényeg, hogy ha nemet mond ne őt hibáztasd, mert ő barátként lát, és nem akar elveszíteni bárhogy is dönt :)

2010. ápr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az a séma ilyen esetekben hogy elmondod és akkor vagy egyből szétváltok és nem beszéltek, vagy jártok és egy bizonyos idő elteltével aztán szakítotok. Megvan rá az esélye de kicsi hogy úgy tényleg rendesen tartósan/véglegesen összejöttök. Én nem erőltetném. A szerelem elmúlik, és nem érdemes egy jó barátságot feláldozni ezért...
2010. ápr. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sok okos dolgot mondtak az előttem szólók. Talán annyival egészíteném ki, hogy igaz az, hogy egy nagyon jó barátot senki sem akar elveszíteni. No, de mikor épp affelé tartasz, hogy kezdesz beleszeretni a barátotodba vagy már szerelmes is vagy belé, akkor hogyan működhet tovább ez a barátság? Találkozotk és mondogatjátok egymásnak, hogy milyen fontosak vagytok, de sem ölelés, sem csók. Ez olyan a szerelmes félnek, mintha a "mézes madzagot" minden nap elhúznák az orra előtt. Nem tud majd más lányokat megszeretni, mert csak ez az egy lány lesz a szeme előtt. Hogy fog érezni, ha ez a legjobb bartája majd bepasizik, és mint barátnak mesélni akar az új szerelméről. Elfogulatlanul fogja azt hallgatni, és vele együtt fog örülni? Nem hinném.

Őszintének kell lenni. El kell mondani, ha az egyik fél részéről kezd szerelem lenni a kapcsolat és bízni kell abban, hogy sikerül. Ha pedig nem sikerül, érdemes egy időre elfelejteni egymást, hogy a szerelem elmúljon. Aztán utánna érzitek majd, hogy lehet-e ez újra barátság vagy sem.

2010. ápr. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amikor az én legjobb barátom (aki fiú) becsajozott és érthetően többet volt a barátnőjével, mint velem, én eléggé féltékeny voltam, aztán most nem rég rám is rám talált a szerelem, a féltékenységem elmúlt, és most mindketten szerelmesek vagyunk, és emellett nagyon jó köztünk továbbra is a barátság:-)19/L
2010. dec. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!