Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Péntek-Szombat üres lesz a...

Péntek-Szombat üres lesz a ház, csak én leszek itthon és arra gondoltam, hogy most itt az alkalom hogy elveszítsem valakivel. Hol találhatnék lányt? (pest)

Figyelt kérdés
Nem vagyok csúnya, viszonylag magas vagyok, barna hajjal és kék szemmel, sportos testalkattal.

2013. okt. 3. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Szááááánalom. :D

Amúgy ne számíts arra, hogy most ellepnek téged a lányok privátokkal.

Ellenben szerintem kapsz majd egy-két melegtől privát üzenetet. ;)

2013. okt. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 MATTH3W válasza:
100%

Üdv.


Feltételezem, hogy még 18 alatt lehetsz korban, természetes, hogy elakarod veszíteni, de ne tegyél butaságot azzal, hogy elveszíted valakivel akit tegyük fel legrosszabb esetben nem is ismersz. Anno én is elakartam veszíteni, mert az milyen király, de aztán rájöttem, hogy nem az igazából, és hogy olyan lánnyal akarom elveszíteni akit szeretek is, és ő is szeret engem. Végül is sikerült is egy ilyen lánnyal elveszítenem, azóta vége annak a kapcsolatnak, bár arra a napra még mindig kellemes emlékként gondolok, és nem is azért mert hogy már nem vagyok azóta szűz, inkább mert olyannal tettem meg akit szeretek. A szeretkezés egy intim dolog, a szeretet egy kifejező módja, csak azzal feküdj le, akit szeretsz. : )

2013. okt. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
akkor olyan lányt szeretnék, akit emellé szerethetek is :$ :)
2013. okt. 3. 17:56
 4/8 anonim válasza:
És most gyorsan meg akarsz szeretni valakit szombatra?
2014. jún. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Wazze menj el egy diszkóba és csípj fel egy ri.bit.
2014. nov. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
attól függ hogy hány éves vagy. viszont hogyha csak szexre kell egy lány akkor utána nagyon fájhat neki vagyis csak óvatosan:) korodat megtudhatom?
2014. nov. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Rosszlányok.hu

Vannak olyanok akik házhoz is mennek

Mintha egy pizzát rendelnél

2019. szept. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ja most nézem,hogy 6 évvel ezelőtti a kérdés😂

Na sikerült?

2019. szept. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!