Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ma, egyik barátnőm (aki 4...

Ma, egyik barátnőm (aki 4 hete szakított a barátjával) odajött hozzám és megkérdezte hogy szeretnék e vele lefeküdni. Ez eddig mind szép és jó, gyönyörű a lány, de én még szűz vagyok. Miért pont velem? Egyáltalán fogadjam el az ajánlatát?

Figyelt kérdés
2009. nov. 10. 19:23
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ha bizonytalan vagy a dologban, és felteszed itt a kérdést, akkor inkább ne tedd meg. Szex csak akkor legyen, ha mindkét fél akarja, és mindkét fél odavan egymásért annyira, hogy ne tudjanak ellenállni. Ne bosszúból, vagy mire vélhetjük ezt...
2009. nov. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ne fogadd el, csak el van keseredve és hiányzik neki valaki. Később megbánná, ha most lefekszel vele, és úgyis a fejedhez fogja vágni, hogy miért mentél bele...


szintén 19/F

2009. nov. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Elég jóban vagyok vele, csak nem értem ezt a helyzetet. Én is szeretném mert mint már írtam gyönyörű a lány és kedves velem...
2009. nov. 10. 19:26
 4/11 anonim válasza:

Te csak patronnak kellenél neki.

Muszájból, mert hiányzik Neki a sex.

Az sem kizár, ha le is fekszel vele, nem téged lát, hanem az exét, és ne csodálkozz, ha az Ő nevét fogja orgazmuskor kiabálni.

2009. nov. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
Én tuti belemennék. Mit veszthetsz vele, de most komolyan. Egy szép csajjal elveszítheted, a miért pont velem ne érdekeljen már, egyszer élsz. Ha meg csak ki akar használni, akkor is egyszer legalább jó volt.
2009. nov. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ha nem szerelemből tennétek, akkor mindenképp fogadd el, illetve megkérheted hogy segitsen.

de ha csak egyoldalú a szerelem érzés, akkor nem szabad elfogadnod az ajánlatot.

ha pedig elkezdenétek egymással járni akkor meg.... nemmondom meg.

2009. nov. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Andrewka ***** válasza:

Ha nem vagy szerelmes csináld.

De szerintem csak egy eszköz vagy a játékban. Féltékennyé akara tenni az exét. Vagy éppen csak idegesíteni akarja.

De szerintem erről a lehetőségről már lecsúsztál. Ott és akkor egyből rá kellett volna vágni h igen és húzni a farkadra. Ha most odaállsz h mégis lefeküdnél vele már nem menne bele szerintem.


22/f

2009. nov. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igent mondtam, holnap találkozunk. Bár nem tudom, lehet nem lesz belőle semmi
2009. nov. 10. 20:19
 9/11 anonim ***** válasza:
10%
Kisribanc. Vedd fel videóra, és pakold fel a napiszarra/puruttyára/csibefaszra, vagy valami hasonló oldalra.
2009. nov. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Lehetséges, hogy ő is megbánná később, vagy a barátságotok is tönkremenne. Persze az ellenkezőjére is van esély. Ebbe te talán jobban belelátsz, melyik a valószínűbb. Egyébként mindenképp várnék a helyedben pár hetet, hogy ülepedjen a hirtelen ötlet, aztán ha még mindig úgy gondolja/gondoljátok, akkor mindent bele. :)
2009. nov. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!